POLECAMY

Piękne włosy

napisał/a: latio 2010-09-01 17:54
Witam, mam problem z włosami. moje włosy nawet po umyciu są bardzo rzadkie przyklapnięte i proste. Chciałabym mieć kręcone, gęste włosy. Próbowałam pianek na objętośc z różnych firm , różnych witamin typu(belissa,itp.) , ale włosy i tak po kilku godzinach wracały do ,normalności,. Co do loków to mogę kręcić kilka godzin lokówką czy zawinąć je na wałki ale efekty są mizerne i tak następnego dnia śą proste. Moje włosy się rozdwajają i przetłuszczają. Używałam również szamponów odbudowujących włosy ale to nie przynosiło większych efektów. Czy znacie jakieś sposoby na te moje nieszczęsne włosy? pozdrawiam
patrycja0303
napisał/a: patrycja0303 2010-09-01 17:59
proszę ;p
-
napisał/a: - 2010-09-01 23:07
Zupełnie jakbyś opisywała moje włosy :) cóż, ja twierdzę, że takich włosów zwykłymi drogeryjnymi szamponami nie naprawisz, a tabletki tak czy siak, nie zwiększą objętości włosów. Ja sobie radzę tak - używam szamponów ziołowych z rzepą, do przetłuszczających się włosów. Nakładam na włosy piankę termoochronną, zwiększającą objętość, a później suszę głową w dół. A później całość doprawiam lakierem (czasem najpierw zwiększającym objętość, później utrwalającym, a czasem tylko tym drugim). No niestety, niszczy to strukturę włosa, dlatego maseczki i odżywki są niezbędne.

A z tabletek polecam skrzyp plus. Niby jest bardziej na paznokcie, ale mi zdziałał kiedyś rewelację z włosami. Niestety po kilku miesiącach od odstawienia, wszystko wróciło do 'normalności' :
pisklakowa
napisał/a: pisklakowa 2010-09-06 17:01
ja na twoim miejscu przede wszystkim nie meczylabym ich lokowka.a poza tym skoro sa rozdwojone koncowki to znak ze czas najwyzszy je podciac.a zeby nabraly objetosci to radze pocieniowac.