POLECAMY

Niebieskie oko-opadająca powieka!!?

Shasta
napisał/a: Shasta 2010-02-11 12:01
Mam problem. Zgodziłam się pomalować koleżnke, a po prostu nie zwróciłam uwagi, że ma mocno opadające powieki. Nigdy nie malowałam tego typu oka. Jeśli klasycznie bym położyla cienie, gdy oko otworzy, ona znikną pod warstwą opadającej skóry! Jak mam ją pomalować wieczorowo by było widać makijaż? I w dodatku ma mocno błękitne oczy...
eenax
napisał/a: eenax 2010-02-11 14:22
Przy takich oczach powinien sie sprawdzić makijaż, który przyciemni kąciki oczu. Na górnej powiece namaluj kreską tak była grubsza przy zewnętrznym kąciku i delikatnie zwężała się w kierunku środka powieki (zewnętrzny kontur powinien być dość gruby, do 2-3 mm i pozostać lekko roztarty.
Na powiekę nałoż matowy lub lekko połyskujący, w dosyć ciemnym lub stonowanym odcieniu brązu, szarości, śliwki czy granatu. Cień rozprowadz w kształcie łuku w kierunku załamania powieki i rozetrzyj, jasny cień nałóż w wewnętrznym kąciku i pod łukiem brwiowym. Wytuszuj rzęsy (nie tuszować tych na dolnej powiece ew. można lekko podkreślić ja cieniem) mocniej tuszując przy zewnętrznym kąciku.
momodesty
napisał/a: momodesty 2010-02-11 23:41
ja zadawalam pytanie dotyczace opadajacej powieki, poszukaj:)