Krem dla mezczyzny.

napisał/a: meche 2008-11-18 16:03
Na wstepie odrazu powiem, ze nie jestem jakis zniewiescialy czy cos takeigo bo teraz pelno takich facetow ( kosmetyczka, solarka ), ale mam pewien problem. Od czasu do czasu wyskoczy mi pare pryszczy. Powiem szczerze ze STRASZNIE mnie to denerwuje. Uzywam zwyklego kremu Nivea i to wszystko. Mam pytanie, jakby bylby najlepszy krem lub cos innego - nie wiem ja sie nie znam, PRZECIW pryszom, oraz drugi NA pryszcze, gdyby ewentualne sie pojawily?

Z gory dziekuje i pozdrawiam
napisał/a: sorrow 2008-11-18 19:58
Hmm... czemu Nivea na pryszcze? W telewizji nie widziałeś jakichś reklam? Są od czasu do czasu, chociaż najczęściej z dziewczynami, ale reklamują odpowiednie środki. Najprościej chyba by ci było gdybyś wpadł do apteki i spytał co ci mila pani zaproponuje. Bierzesz to na co cię stać i problem z głowy.
napisał/a: wiesia5 2008-12-03 12:00
hm... zależy jakiego kremu Nivea używasz, jest ich trochę, podam stronkę, na której obejrzysz sobie jeden lekki krem i do tego proponuje żel do mycia twarzy z tej samej serii. Kupiłam to mojemu mężowi w wakacje, miał opory żeby stosować,(bo wyznaje zasadę, że szare mydło powinno załatwić każdą sprawę ) ale teraz juz tak sie przyzwyczaił, że nie muszę mu przypominać. ładnie pachnie i skóra jest czysta i delikatna, warto spróbować!

http://www.nivea.pl/highlights/product_special/sensitive_range