POLECAMY

Jak pozbyć się pajączków na nogach?

napisał/a: Drogerianka 2012-05-01 01:38
Pojawiają mi się pajączki na nogach (właściwie przy kostkach) - obawiam się,że łatwo się ich nie pozbędę i ponoć najskuteczniejszą metodą jest usunięcie ich za pomocą lasera, ale czy znacie jakieś sposoby na ich zminimalizowanie, a właściwie żeby nie pojawiały się nowe?
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-05-01 02:10
Raczej nie. Ja jem rutinoscorbin i smaruje nogi dihem i diosmine biorę a mimo to mam... Zakładam nogę na nogę niestety chodzę w szpilkach chociaż przestalam brać tabletki antykoncepcyjne.
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-05-01 09:34
po laserze i tak mogą się prawie na pewno odnowić, to po prosty kara za naszą głupotę chodzenia w szpilkach i chyba teraz wszystkie tak mamy, smaruj żelami dostępnymi w aptece, wypróbuj lioton1000, pomaga również na szybsze pozbycie się siniaków ( wiem to od lekarz ,anie z ulotki), więc powinien złagodzić pajączki
napisał/a: mama100 2012-05-01 12:59
moim zdaniem nie ma takiego skutecznego sposobu,kosmetyki cuda nie zdzialaja,natomiast laser mozna sprobowac,ale po 1 spory koszt,po 2 pewnie to jakas seria,a po 3 efekt tez nie jest gwarantowany,ze nie powstana nowe
sylciar
napisał/a: sylciar 2012-05-01 14:34
A więc postaraj się wzmocnić naczynka krwionośne. Pomogą w tym maści, kremy i żele, zawierające wyciąg z kasztanowca i ruty (np. Venoruton, Venagin, Venitan). Preparaty te uszczelniają ścianki żył, poprawiając ich elastyczność. Niewielką ilość maści nałóż na skórę i delikatnie masuj od stóp ku górze. Jeśli będziesz robić to regularnie (najlepiej rano i wieczorem) jest duża szansa, że po kilku miesiącach pajączki znikną lub widocznie się zmniejszą.
A jeżeli chcesz zeby efekt był natychmiastowy to tak jak dziewczyny piszą poddaj się terapi laserowej. Poprzedzić ją powinna wizyta u lekarza dermatologa, który zależnie od rozległości i nasilenia zmian określi liczbę koniecznych zabiegów. Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem i smaruje specjalnym żelem. Następnie laserem naświetla określone miejsce. Zabieg trwa kilka minut i nie uszkadza skóry.
napisał/a: anialena 2012-05-01 17:40
Wiem, że wyciag z kasztanowca pomaga, ale ja nie mialam z nim jeszcze do czynienia.
-
napisał/a: - 2012-05-01 21:49
MYŚLE ,ZE NIE MA CUDÓW, W KREMY NIE WIERZE,UŻYWAŁAM A EFEKT MARNY,CHYBA TYLKO LASER POMOŻE