POLECAMY

Czy znacie sposoby na pajączki na udach?

-
napisał/a: - 2012-06-08 13:03
Dziewczyny!!! Dziś rano zauważyłam na całych nogach - przede wszystkim udach pajączki!!! takie malutkie niebiesko-granatowe kreseczki żyłki czy jak to tam nazwać.... Bardzo sie boją, bo moja koleżnka ma calutkie nogi w takich kreskach- była u lekarza i , nie może ich opalać w ogóle, myć w gorącej wodzie i przede wszystkim widok jest okropny!!! Może jak mi się to dopiero zaczyna - bo nie jest to aż takie widoczne coś poradzicie??? witaminy, domowe sposoby, co kolwiek???
kella
napisał/a: kella 2012-06-08 13:40
Z tabletek możesz spróbować Rutinoscorbin. I tak jak zalecono koleżance- nie opalać, nie traktować gorącą wodą.
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-06-08 19:12
rutinoscorbin uszczelni naczynka ( nie pozamyka , ale nie będzie się rozprzestrzeniało, gorące kąpiele wykluczone ( gdyby pojawiły ci się na buzi nie możesz pić gorącego ,ani jeść gorących zup), do tego możesz stosować krewmy na popękane naczynka( nie wiem czy są na nogi ,ale do twarzy są nawet maseczki ściągające na pajączki)
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-06-08 23:38
Ja biorę diosminę i łykam rutinoscorbin, jednak mimo to i tak mam bo już raz te co wyszły same nie znikną, powinnaś nie nosić szpilek(tylko ja je tak kocham:)), nie zakładać nogi na nogę(chociaż to zmysłowe), nie opalać się (kiedy człowiek aż marzy o słońcu) i nie kąpac się w gorącej wodzie(a w letniej ja marznę;))
łamię wszystkie zasady oprócz opalaniaDD
tuitam
napisał/a: tuitam 2012-06-09 03:04
Do winowajców pajączków dorzucę jeszcze estrogeny i progesteron (może warto zbadać poziom hormonów), antykoncepcję hormonalną, palenie papierosów, geny - unikać jeszcze należy ostrych przypraw, soli, długotrwałego stania, obcisłych ubrań.
A do pielęgnacji preparaty zawierające rutynę, witaminę K, wyciąg z kasztanowca, arniki. Dieta bogata w witaminę C i bioflawonoidy.
justynaJ04
napisał/a: justynaJ04 2012-06-09 23:48
Jest na to zabieg kosmetyczny ale nie pamietam nazwy poszukaj w necie