POLECAMY

Czy warto kupować żele pod prysznic i balsamy w jednym?

warriorka
napisał/a: warriorka 2014-12-02 17:22
Dużo się pojawiło ich w sklepach, a na pewno dużą oszczędnością czasu i pieniędzy byłby taki żel pod prysznic i balsam w jednym. Używałyście takich produktów? Warto kupić czy strata pieniędzy? Które są najlepsze?
eenax
napisał/a: eenax 2014-12-03 09:03
To zależy od firmy.

Mydła i żele Dove są moim zdaniem bardzo dobre i nie trzeba po nich stosować już balsamu (jak nie ma się bardzo przesuszonej skóry).
Mogę tez polecić olejki myjące pod prysznic (Nivea, Isana, Balea, Eucerin czy Yves Rocher) i bo po nich skóra tez jest ładnie odżywiona/nawilżona

Fajny jest tez balsam pod prysznic Nivea ale to jest sam balsam, przed nim trzeba się normalnie umyć.

Takie działanie 2w1 maja tez niektóre peelingi. Np. Pat&Rub peeling cukrowy po uzyciu zostawia skóre mocno nawilżona i odżywioną, podobnie peelingi solne/cukrowe z Starej Mydlarni na bazie olejków).

W domu samemu tez można sobie zrobić świetny peeling pod prysznic typu 2 w 1. do fusów po kawie dodaje się trochę żelu pod prysznic i olejku lub oliwki dla dzieci.
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak 2014-12-03 12:06
Ja miałam tego rodzaju kosmetyki od Dove i były naprawdę fajne - skóra była dobrze nawilżona!
-
napisał/a: - 2014-12-03 14:47
Ja z przyzwyczajenia używam obu produktów, gdyż jak wiadomo "100 w 1" nigdy nie będzie najlepszą opcją.

Niemniej testowałam żele z balsamami i muszę przyznać, że to fantastyczna sprawa dla tych, którzy zwyczajnie nie mają czasu na dokładną pielęgnację ciała.