POLECAMY

Czy możecie polecić krem ujędrniający biust?

halszkaWu
napisał/a: halszkaWu , 2014-08-29 13:27
Na razie z moim wszystko ok, ale chciałabym, żeby trochę się w stanie zawieszenia, a nie spadania, utrzymał ;) 30-tka za pasem, trzeba zacząć się smarować. Możecie polecić coś dobrego?
mmachnicka
napisał/a: mmachnicka , 2014-08-29 18:22
Bardzo dobre kremy ujędrniające ma marka Palmers - są przeznaczone dla kobiet w ciąży, a więc mają mocniejsze działanie.
abernaciak
napisał/a: abernaciak , 2014-09-01 13:41
Przyłączam się od odpowiedzi Gosi i poza tym proponują przetestowanie serum Eveline (różowa tubka). Słyszałam o nim dużo dobrego.
eenax
napisał/a: eenax , 2014-09-03 11:18
Z kremów do biustu jakie miałam to były wszystkie ( no prawie z wyjątkiem 2 czy 3) do stosowania w ciąży lub w okresie karmienia (bo normalnie mam bardzo mały biust). Biust w chwili obecnej mam w bardzo dobrej kondycji.
Polecam wiec zainteresować się tym "sektorem" preparatów bo są skuteczne a zarazem delikatne.

Z tych co używałam (i używam w zimie jak biust jest "męczony" pod ciężkimi ubraniami) to najlepszy jest ERIS z serii Pharmaceris M Bust Firm i Palmers (bust firming).

Polecam tez:
Dobrać sobie i nosić dobry biustonosz bo to on w 90% odpowiada za kondycję biustu. I nawet najlepszy preparat do biustu nie pomoże jak stanik jest źle dobrany (zbyt luźny obwód i zbyt małe miseczki oraz stalki z biustonosza wbijające się w pierś). Jeśli nosisz standardowe staniki sklepowe np. 75 B-C, 80 B-D to szansa ze to jest twój dobry rozmiar jest bardzo mała.

Oraz na jędrność biustu dobrze robią masaże biustu prysznicem (woda powinna byc zimna lub naprzemiennie zimna-ciepła)
napisał/a: jmroczkowska , 2014-12-22 13:53
Obawiam się, że kremy ujędrniające do biustu nie działają tak jak można by tego oczekiwać. Dlatego polecam olejki - wystarczy nawilżyć mocno skórę i masować ją. Polecam