POLECAMY

Blond włosy

napisał/a: kathya 2011-02-09 18:00
Witam,

Chciałabym uzyskać ciepły, jasny naturalny blond. Zastanawiam się nad zakupem Farby Wellaton Rozświetlony jasny blond (10/0) - na opakowaniu kolor włosów jest idealny, a Wella Safira - Kwiat Wanilii (10/0). Może któraś z Was stosowała te farby i mogłaby mi doradzić? Może polecacie jakąś inną farbę? Z góry dzięki za odpowiedź.
do_r_ota
napisał/a: do_r_ota 2011-02-09 18:15
witam serdecznie!! w pytaniu ktore zadałas jest troche za mało szczegółow odnosnie twojego obecnego koloru to po pierwsze a po drugie nakładajac zawsze ,odrost bedzie inny najlepiej gdyby zobaczył cie fryzjer czesto gdy zmieniasz odcienie czy kolory blondu efekt jest nie za ciekawy moze wystarczyła by szamponetka ktora nie niszczy włosów tak bardzo i oczywiscie szybciej sie zmywa w razie czego.ale prawda jest taka ze z włosami lepiej nie eksperymentowac w szczegolnosci z blondem pozdrawiam!!!
Katalina
napisał/a: Katalina 2011-02-09 18:30
Problem z samodzielnym farbowaniem włosów jest taki, że nigdy nie ma się pewności co do ostatecznego koloru jaki uzyskamy. Najwięcej zależy od Twoich włosów. jaki masz kolor wyjściowy, czy Twoje włosy są podatne na farbowanie. Czy Twój obecny kolor to produkt farby i wiele, wiele innych. Poza tym ta sama fatba na różnych głowach może dać kompletnie inny odcień.
-
napisał/a: - 2011-02-10 21:26
ja nie miło wspominam firme wella.po tej farbie bardziej włosy mi wypadały.polecam garniera