Wyraź uczucia z marką Braun – prezenty na Dzień Mamy

braun fot. Materiały prasowe
Marka Braun łączy pokolenia, od lat tworząc wyjątkowe produkty dla kobiet na całym świecie służące do codziennej pielęgnacji. Pewnie niejednokrotnie w dzieciństwie widywałaś w łazience urządzenia z charakterystycznym logo, których używała Twoja mama. Marka od lat zajmuje się tworzeniem sprzętu, na którym można polegać, dlatego wybierając prezent dla Mamy sięgnij po sprawdzone, eleganckie urządzenie, które posłuży jej przez następne, długie lata.
Redaktorki Polki.pl / 21.05.2022 22:03
braun fot. Materiały prasowe

Depilator Braun Silk-épil 9 Flex to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających kobiet. Dzięki w pełni elastycznej głowicy umożliwia dokładną i delikatną depilację, również na mokro. Jego nowoczesny, a jednocześnie elegancki design na pewno przypadnie do gustu wszystkim mamom ceniącym nie tylko jakość wykonania, ale także wymiar praktyczny. Wymienne nasadki sprawią, że w jednej chwili depilator stanie się wielofunkcyjnym urządzeniem do masażu, pielęgnacji ciała oraz twarzy. Dzięki praktycznemu i wygodnemu etui, obdarowana mama będzie mogła cieszyć się gładką skórą również podczas dłuższych wyjazdów.

Cena sugerowana w zależności od modelu: 899 zł

Braunfot. materiały prasowe

Braun Silk-expert Pro 5 to idealne rozwiązanie dla mam, które cenią sobie niezależność, bezpieczeństwo i długotrwałe efekty. Rewolucyjna technologia Skin Pro 2.0 na bieżąco odczytuje koloryt skóry i dobiera odpowiednią intensywność impulsów, tak aby zabieg był dostosowany indywidualnie do obszaru ciała, na którym wykonujemy zabieg. To idealne rozwiązanie dla mam, które są w ciągłym biegu, lub nie lubią poświęcać zbyt dużo czasu na pielęgnację. Dzięki niezwykłej wydajności i efektywności depilacja jest bardzo szybka. Do wykonania zabiegu na dolnych partiach nóg potrzeba tylko 5 minut.

Cena sugerowana w zależności od modelu: 2 399 zł

Braunfot. materiały prasowe

Braun Silk-expert Pro 3 to kolejne urządzenie z portfolio IPL od marki Braun, które gwarantuje szybką, skuteczną i bezpieczną depilację. Zostało wyposażone w specjalny, delikatny tryb, który dedykowany jest poczatkującym użytkowniczkom lub do wykonywania zabiegów w obszarach intymnych. Tym razem w nowym wariancie kolorystycznym łączącym biel i srebrne elementy. To następna propozycja prezentu dla mam, które chcą zadbać o skórę na własnych zasadach, bez konieczności wizyt w salonach kosmetycznych.

Cena sugerowana: 1 799 zł

*Wszystkie decyzje w zakresie cen, towarów wprowadzanych do odsprzedaży czy merchandisingu pozostają wyłącznie w zakresie własnego uznania detalisty / hurtowni / dystrybutora.