POLECAMY

Weronika Rosati ambasadorką Avon

Weronika Rosati została ambasadorką zapachu Avon Femme. Zobaczcie, jak aktorka prezentowała się w sesji promującej nowy produkt marki.

Avon Femme to zapach dla kobiety niezależnej, kobiecej, wyjątkowej. Pachnie nieszablonowo i kusząco. Zapach powstał na bazie bursztynowego akordu, przy wsparciu słodyczy brzoskwini i nuty drewna. Ta stabilność i bezkompromisowość przełamana została soczystą gruszką, orzeźwiającym różowym grejpfrutem i dopieszczającym całość aksamitnym fiołkiem. W esencji kwiatowo – owocowej nie zabrakło także skórki brzoskwini i dynamicznej nuty orchidei.

fot. Avon

Jak mówi sam kreator zapachu Harry Fremont - Chciałem, aby AVON Femme był kojarzony z wyrafinowanym stylem nowoczesnych kobiet. Zainspirował mnie blask diamentów. Wybrałem cenne płatki jaśminu, by nadać całości świeżości i klarowność. AVON Femme otwiera się aksamitnym drewnem bursztynowym, które podkreśla kobiecą zmysłowość. Zapach został wzbogacony nutami grejpfruta, gujawy, czerwonego jabłka i magnolii, które ożywają zaraz po rozpyleniu go na skórze.

Nic dziwnego więc, że ambasadorką zapachu Avon Femme została Weronika Rosati, polska aktorka stojąca na progu międzynarodowej kariery.

fot. Avon

Weronika ma na swoim koncie role u boku tak wybitnych aktorów jak Robert De Niro, Sylvester Stallone, czy Al Pacino. Doceniana jako aktorka, pnie się na szczyt, a jej kariera w Hollywood nabiera właśnie niesamowitego rozpędu. Aktorka jest jedyną Polką, która regularnie gości na czerwonym dywanie oraz bywa na najważniejszych galach w Amerykańskiej Dzielnicy Sławy. Każdy jej krok w przód jest pewny i zdecydowany, a przy tym subtelny i niezwykle kobiecy.

Avon Femme: cena regularna: 76 zł/ 50ml

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)