dietetyk fot. materiały prasowe

Urszula Mijakoska

Coach, dietetyk i trener współpracująca z Kliniką La Perla
/ 03.06.2011 09:52
dietetyk fot. materiały prasowe
Urszula Mijakoska – coach, dietetyk i trener
Instytut Świadomego Rozwoju
Zajmuje się coachingiem, dietetyką i specjalizuje w treningach w zakresie twórczej motywacji i rozwoju osobistego. Posiada certyfikat coacha ICC (International Coaching Community), certyfikat coacha II stopnia Business Coaching ICC. Jest certyfikowanym coachem metodą Trop.

Od wielu lat interesuje się dietetyką, skończyła SGGW w Warszawie i jest dietetykiem - specjalistą żywienia człowieka. W wyniku połączenia swoich pasji jest autorką programu Diet Coaching®  wspierającego zdrowy styl życia.

Program Diet Coachingu opiera się na małych krokach, które tworzą trwałą zmianę zachowań prowadzących do zdrowszego stylu życia. Program łączy strategie rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych z informacjami dotyczącymi zdrowego odżywiania, jak również z aktywnością fizyczną.

Korzyści Diet Coachingu:
• Uczestnicząc w Diet Coachingu będziesz miał/a możliwość  obserwowania zmiany swoich
zachowań, zdobycia wiedzy dotyczącej wyboru żywności, bycia aktywnym fizycznie, przyjęcia postawy "wybieram, postanawiam decyduję".
• Zadasz sobie pytanie dotyczące głodu, zależności pomiędzy nastrojem a jedzeniem i ilością spożywanego pokarmu.
• W trakcie procesu diet coachingu nauczysz się ponownie słuchać swojego ciała, dowiesz się co znaczy jeść przy pomocy intuicji, zrozumiesz jak wpływa ona na odchudzanie.
• Zrozumienie siebie da Ci możliwość świadomych wyborów zgodnych z Twoimi potrzebami.