Baw się latem, tak jak lubisz! Dyskretna ochrona z Tampax Compak Pearl

Wyjazd pod namiot, odpoczynek nad morzem, zabawa podczas letnich festiwali…Niezależnie od tego, jakie masz plany na wakacje, tampony Tampax zapewnią ci stuprocentową ochronę!
Wioletta Górecka / 4 miesiące temu
Baw się latem, tak jak lubisz! Dyskretna ochrona z Tampax Compak Pearl fot. Adobe Stock

W trakcie „tych dni” nie daj się pokonać z żadnej strony! Tampax Compak Pearl to skuteczna i dyskretna ochrona, dzięki której świat stoi przed tobą otworem. Rób to, co kochasz, bez względu na okoliczności! Specjalnie zaprojektowany aplikator pomaga w komfortowej i higienicznej aplikacji w każdych warunkach.

#PrzejmijKontrolę

Początek lata to rozpoczęcie sezonu letnich festiwali i spotkań z przyjaciółmi w plenerze. Wycieczka pod namiot, całonocna zabawa na koncertach swoich ulubionych wykonawców, trwające do białego rana spotkania z przyjaciółmi – to znak każdego lata. Na plenerowych wypadach nie zawsze można jednak liczyć na higieniczne warunki i komfort. To szczególnie uciążliwe przede wszystkim w trakcie miesiączki. Tampax Compak Pearl to bardzo skuteczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach!

Miesiączka od A do Z!

Higiena i komfort użycia

Higiena i komfort – to najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Marka Tampax opracowała tampony Tampax Compak Pearl, które pozwalają na cieszenie się pełną swobodą, bez cienia skrępowania, w każdych warunkach! Umożliwia to specjalnie zaprojektowany aplikator, który zapewnia łatwe i higieniczne użycie – wystarczy jedno kliknięcie. To także doskonała propozycja dla tych kobiet, które mają wątpliwości związane z używaniem tamponów. Tego lata masz szansę przekonać się, jak wiele mają zalet!

6 największych mitów związanych z miesiączką

Tampax Compak Pearl

Tampony zostały wyposażone w specjalny aplikator – wystarczy raz kliknąć i są gotowe do użycia. Po aplikacji tampony delikatnie rozszerzają się, dopasowując się do budowy kobiecego ciała – to zapewnia stuprocentową ochronę i komfort noszenia! Sznureczek ze specjalnym warkoczem daje dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem, a tampony schowane w eleganckim, kolorowym opakowaniu nie rzucają się w oczy. Dzięki temu możesz swobodnie wrzucić tampon luzem do torebki i nikt nie zwróci na niego uwagi!

Tampax Compak Pearl – dostępne w trzech wariantach

Tampony Compak Pearl możesz kupić w trzech rodzajach chłonności:

• Tampax Compak Pearl Regular, 8 szt. – 7,99 zł*

• Tampax Compak Pearl Super, 18 szt.- 15,99 zł*

• Tampax Compak Pearl Super Plus, 18 szt. – 15,99 zł.*

* Cena sugerowana

Zobacz także:
Spóźnia ci się miesiączka? Zobacz, o czym to może świadczyć!
Co mówi o tobie twoja...miesiączka?
Jak dawniej wyglądała miesiączka i przekwitanie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)