super veloce fot. Materiały prasowe

Super Veloce – superalternatywa dla lasera

Nowoczesne technologie laserowe doskonale radzą sobie nawet z trudnymi problemami skórnymi, takimi jak brak przebarwienia, trądzik, utrata jędrności i opadanie tkanek, a także rumień i zmiany naczyniowe. Czasami jednak zabiegi laserowe wymagają kilkudniowej rekonwalescencji, wielu pacjentów obawia się też podczas nich bólu. Alternatywą jest nieinwazyjna technologia Super Veloce wykorzystująca światło szerokopasmowe BB, której światowa premiera odbyła się w Klinice ESTELL w Warszawie.
Redaktorki Polki.pl / 26.11.2022 20:31
super veloce fot. Materiały prasowe

Światło BB, czyli…?

BB to skrót od Broad Band, czyli światła szerokopasmowego. O ile lasery mają określoną długość fali w zależności od rodzaju, o tyle Super Veloce obejmuje szeroki zakres długości fal – aż do 1400 nm! Dzięki temu tak naprawdę ta nowoczesna technologia może zastąpić nawet kilka laserów. 

System wyposażono w dwa wyjątkowe filtry: wąskopasmowy PW500, który przepuszcza spektrum światła od 500 do 600 nm i służy leczeniu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych, oraz specjalistyczny filtr szerokopasmowy NT800 przepuszczający od 800 do aż 1400 nm! Dzięki temu powstała flagowa procedura N-Tight, która penetruje głęboką warstwę skóry właściwej, aby zapewnić widoczny efekt odmładzająco-napinający.

Super Veloce to platforma szerokopasmowego światła BB klasy premium, która od innych dostępnych na rynku technologii nieinwazyjnych wyróżnia się skutecznością na poziomie zaawansowanych systemów laserowych. Co ważne, pozwala uzyskiwać doskonałe efekty w szybkim czasie – bez bólu i bez długiej rekonwalescencji! 

super velocefot. materiały prasowe

Jakie są najlepsze wskazania do zabiegu? 

Duża moc i precyzja działania sprawiają, że Super Veloce ma bardzo wszechstronne zastosowanie i przynosi doskonałe efekty zarówno w leczeniu trudnych problemów dermatologicznych, jak i odmładzaniu skóry. Celem jest:

  • poprawa napięcia i zagęszczenie skóry, naturalny lifting – dzięki wyjątkowej procedurze N-Tight, która działa w głębokiej warstwie skóry właściwej, 
  • leczenie trądziku – Super Veloce to jedno z niewielu urządzeń, które może być stosowane do leczenia aktywnych zmian trądzikowych, co może być doskonałą propozycją dla młodych osób, które szukają zabiegów bezbolesnych i niewymagających rekonwalescencji, a jednocześnie skutecznych, 
  • leczenie zmian naczyniowych,
  • rozjaśnianie przebarwień skóry oraz ujednolicanie, tonowanie kolorytu, 
  • usuwanie owłosienia

Co jeszcze wyróżnia Super Veloce? 

Urządzenie wyposażono w podwójną lampę, a także w filtry o szerokim spektrum długości fal, które w inteligentny sposób dostosowują parametry pracy Super Veloce do sugerowanych wartości (dostępnych jest aż 4800 możliwości), aby zabiegi zawsze były maksymalnie skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Bezpieczeństwo i jakość systemu potwierdza certyfikacja medyczna. 

Technologia Square Pulse zapewnia stały, wysoki poziom skuteczności i bezpieczeństwa. Super Veloce utrzymuje energię w granicach aż 95% stabilności i dokładności – to wyjątkowe na tle konkurencji. Ponadto, jeden impuls składa się z 20 subimpulsów, co zwiększa zarówno precyzję dawkowania energii, jak i profil bezpieczeństwa oraz odczuwalny komfort pacjenta podczas zabiegu. Zabieg jest opisywany jako bezbolesny i przyjemny. 

super velocefot. materiały prasowe

super velocefot. materiały prasowe