Stwórz z Luksją portret współczesnej Polki

Powiedz, jaka jesteś, i pomóż Luksji stworzyć portret współczesnej Polki.
Stwórz z Luksją portret współczesnej Polki fot. materiały prasowe Luksja

Od 25 lat marka Luksja oferuje Polkom szeroki wachlarz kosmetyków do pielęgnacji ciała. Teraz chce je zaprosić do dyskusji o tym, jak one same siebie postrzegają: czy uważają się za atrakcyjne, jak o siebie dbają i co znaczy dla nich bycie „współczesną” Polką?

Chociaż od ponad 20 lat żadnej Polce nie udało się powtórzyć sukcesu Anety Kręglickiej i sięgnąć po koronę Miss Świata, to Polki są wciąż uważane za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie – jeśli nie za najpiękniejsze! Przykład? Wystarczy wyjechać na wakacje, a nieznajomi na słowa o tym, że kobieta jest z Polski, reagują często w sposób: "Z Polski? Tak, Polki to najpiękniejsze kobiety". Miło słyszeć komplementy na każdym kroku, prawda?

Piękna, mądra, po prostu „naj”?

Taka opinia na temat Polek "krąży po świecie", ale markę Luksja najbardziej interesuje to, co kobiety same o sobie myślą. Czy uważają się za piękne czy może nie dostrzegają swojej urody? Są przebojowe czy może to „słowiańskie ciche myszki”? Dlatego Luksja zaprasza wszystkie panie do wzięcia udziału w ankiecie – chce wiedzieć, jak Polki postrzegają same siebie, co w sobie najbardziej lubią, czy akceptują swoje ciała i w jaki sposób o siebie dbają? To wszystko pomoże nam powiedzieć, że właśnie... #taka jestem!

Zajrzyj na: www.takajestem.polki.pl i www.facebook.com/MarkaLuksja
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)