POLECAMY

Perfumy na sezon chłodów

Wraz z golfami i szalami przychodzi ochota na nowy zapach, na coś co nie będzie już przypominać świeżej bryzy i tropikalnych cytrusów, ale będzie rozgrzewać, osładzać szarość dni, rozczulać w długie wieczory. Zobaczmy, co przygotowali dla nas kreatorzy perfum…

Wraz z golfami i szalami przychodzi ochota na nowy zapach, na coś co nie będzie już przypominać świeżej bryzy i tropikalnych cytrusów, ale będzie rozgrzewać, osładzać szarość dni, rozczulać w długie wieczory. Zobaczmy, co przygotowali dla nas kreatorzy perfum…

Love, Chloe
Kwiatowy, pudrowy zapach jak oryginalny Chloe, ale z lekko zmienioną kompozycją. Wśród nut kwiatowych znajdziemy kwiat pomarańczy, irysa, fiołka, różę, bez i hiacynt otulone w migdały, wanilię, piżmo i ryż. Premiera przewidywana jest na luty 2011. Zapach jest bardzo delikatny, trochę nieśmiały, trochę przypomina nowoczesną wersję Paryża pełnego zmysłowych, wiotkich kobiet, w ekskluzywnej bieliźnie i o przypudrowanych perfekcyjnie twarzach.

EDP 50 ml: 190 zł

Christina Aguilera, Christina Aguilera by night
Christina Aguilera w listopadzie świętować będzie wydanie wątpliwego pod względem aktorskim filmu „Burlesque”. Z tej okazji gwiazda wypuszcza dwa zapachy sygnowane własnym nazwiskiem - miejmy nadzieję, że będzie to bardziej udany debiut. Woda toaletowa Christina Aguilera ma być lekkim, kwiatowym zapachem osnutym na nutach peonii i jaśminu - coś na dzień dla grzecznych dziewczynek. Christina Aguilera By Night to już bardziej grzeszny pomysł na wieczory: mocna nuta wanilii, ambry łączy się z brzoskiwnią i kwieciem majowym.

EDP 50 ml: 115 zł

Dior J'Adore l'or
Orientalna interpretacja klasycznego zapachu Diora J’Adore intryguje majową różą, trawiastym jaśminem oraz wanilią oferując bardzo ciekawą wariację. Ręcznie robione opakowanie i ekskluzywna butelka robią z tego zapachu prawdziwy symbol luksusu. Starannie dobrane składniki mają spowijać skórę niczym złoty nektar pozostawiając ją miękką, subtelną i emanującą raczej niż po prostu pachnącą. Płatki róży i jaśminu zostały zebrane ręcznie, zaś wanilia pochodzi z najszlachetniejszej światowej uprawy na Tahiti. No i już nie trzeba dziwić się cenie.

EDP 40 ml: 500 zł

Lady Million, Paco Rabanne
Partnerka dla mężczyzny noszącego na sobie zapach 1 Million, Paco Rabanne, może wreszcie spowić się w ciekawą, wibrującą kompozycję pomarańczy, maliny, neroli, jaśminu i paczuli. O tej wodzie perfumowanej, zamkniętej we flakonie przypominającym wielki diament, mówi się, że pachnie jak seks. Faktycznie, rzadko który zapach przywodzi tak szybko na myśl gorączkę sobotniej nocy i zmysłowość dzikiej kobiety w bardzo odważnej sukience.

EDP 50 ml: 220 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
Kocham ten zapach: Dior J'Adore l'or Szkoda, że jest taki mega drogi :(
/8 lat temu
Trzeba będzie wypróbować!