Ochrona dla wymagającej cery

Kosmetyki pielęgnacyjne z serii Aronia.
/ 29.05.2006 15:31
Aronia, mimo że jest cierpkim i niepozornym owocem, okrzyknięta została cudem natury – jest najzdrowszą jagodą. Obfituje w minerały, witaminy i bioflawonoidy.

Entuzjastycznie przyjęto wiadomość, że flawonoidy (antocyjany i polifenole) zawarte w jej owocach skutecznie chronią układ krwionośny i spowalniają procesy starzenia.
W kosmetyce aronia jest wykorzystywana w celu profilaktyki i ochrony przed zmianami rumieniowymi na skórze.
Cera naczynkowa jest bardzo wymagająca. Nie zna barier wiekowych – mają ją kobiety dojrzałe i nastolatki. Niekiedy może być przyczyną rozwoju trądziku różowatego. Wymaga ochrony przed jesiennym chłodem, zimowym mrozem i letnim słońcem. Potrzebuje kosmetyków chroniących przed czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie wzmacniających kruche podskórne naczynia krwionośne. Wysoka aktywność antyoksydacyjna antocyjanów zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ich zdolność do obkurczania i wzmacniania naczyń krwionośnych sprawia, że doskonale sprawdzają się jako składnik kosmetyków dla cery naczynkowej. Likwidują zmiany rumieniowe i zaczerwienienia, obkurczają pajączki. Pochłaniają szkodliwe promieniowanie UV, dzięki czemu skutecznie chronią skórę przed fotostarzeniem. Seria Aronia, która obejmuje krem na dzień i na noc oraz mleczko, tonik, balsam do ciała i pomadkę ochronną – to pełny program pielęgnacyjno-ochronny dla wymagającej cery naczynkowej. Preparaty te poprawiają również mikrocyrkulację krwi co sprawia, że cera jest lepiej odżywiona, a obrzmienia i drobne zmarszczki znikają. Wymagające klientki na pewno docenią zalety tej serii.
Kosmetyki marki Aronia możesz kupić w sklepie internetowym na stronie www.agropharm.com.pl


artykul_spons.gif