Najlepsze samoopalacze - przegląd

Marzysz o szybkiej i pięknej opaleniźnie? Zaprzyjaźnij się z samoopalaczem.
Małgorzata Machnicka / 25.05.2015 07:30
Samoopalacz to trochę coś innego niż balsam brązujący. Przede wszystkim ma silniejsze działanie, opalenizna od momentu nałożenia może pojawić się już po godzinie. Więc jeśli zależy Ci na czasie i chcesz już dzisiaj wieczorem wyglądać bosko w ulubionej sukience, biegnij do sklepu po samoopalacz!

Jak nakładać balsam brązujący?

Na rynku znajdziecie ich całe mnóstwo. Ceny zaczynają się od 13 a kończą na nawet 150 zł - ich działanie zazwyczaj jest identyczne, te droższe różnią się tym, że mają w swoim składzie więcej olejków zapachowych, które kamuflują nieładny zapach tradycyjny dla samoopalaczy. Samoopalacze mogą mieć też różną postać - balsamu, mleczka, olejku lub sprayu. My szczególnie polecamy te w spray'u!

6 sposobów na idealną opaleniznę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/14.05.2020 21:07
Próbowałam wielu samoopalaczy i zazwyczaj kończyło się to nie tak jak chciałam - na ciele powstawały nieestetyczne smugi mimo dokładnego wcierania samoopalacza, a opalenizna była nienaturalna. Satysfakcję odniosłam po zastosowaniu pianek dostępnych w ofercie firmy: https://tanexpert24.pl/ . Odkąd je stosuję nie mam takich problemów, a moja opalenizna prezentuje się naturalnie.
/28.07.2017 11:50
nie wyobrażam sobie codziennego życia bez samoopalacza!
/03.02.2015 11:29
Wiele się zmieniło jesli chodzi o samoopalacze w tej chwili. Nie wszystkie dają efekt pomarańczowej skóry, Teraz ywglądają naturalnie i ładnie pachną. Dla mnie samoopalacz to jedyny ratunek. Tylko tak mogę osiągnąć ładną i przede wszystkim zdrową opaleniznę. Na solarium chodzić nie mogę, a karnację mam tak jasnę, że w lecie jedyne co mam to poparzenia słoneczne :) Mam swój ulubiony już produkt , którego nie zamienię na nic innego! A pamiętacie dziewczyny o nawilżaniu skóry po samoopalaczu?
POKAŻ KOMENTARZE (13)