POLECAMY

Wybór redakcji: 19 najlepszych samoopalaczy do ciała

Marzysz o szybkiej i pięknej opaleniźnie? Zaprzyjaźnij się z samoopalaczem.
Samoopalacz to trochę coś innego niż balsam brązujący. Przede wszystkim ma silniejsze działanie, opalenizna od momentu nałożenia może pojawić się już po godzinie. Więc jeśli zależy Ci na czasie i chcesz już dzisiaj wieczorem wyglądać bosko w ulubionej sukience, biegnij do sklepu po samoopalacz!

Jak nakładać balsam brązujący?

Na rynku znajdziecie ich całe mnóstwo. Ceny zaczynają się od 13 a kończą na nawet 150 zł - ich działanie zazwyczaj jest identyczne, te droższe różnią się tym, że mają w swoim składzie więcej olejków zapachowych, które kamuflują nieładny zapach tradycyjny dla samoopalaczy. Samoopalacze mogą mieć też różną postać - balsamu, mleczka, olejku lub sprayu. My szczególnie polecamy te w spray'u!

6 sposobów na idealną opaleniznę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/10 miesięcy temu
nie wyobrażam sobie codziennego życia bez samoopalacza!
/3 lata temu
Wiele się zmieniło jesli chodzi o samoopalacze w tej chwili. Nie wszystkie dają efekt pomarańczowej skóry, Teraz ywglądają naturalnie i ładnie pachną. Dla mnie samoopalacz to jedyny ratunek. Tylko tak mogę osiągnąć ładną i przede wszystkim zdrową opaleniznę. Na solarium chodzić nie mogę, a karnację mam tak jasnę, że w lecie jedyne co mam to poparzenia słoneczne :) Mam swój ulubiony już produkt , którego nie zamienię na nic innego! A pamiętacie dziewczyny o nawilżaniu skóry po samoopalaczu?
/4 lata temu
Ja jestem zadowolona z Fake Bake 60 minutes drogi ale bardzo wydajny- butelka starcza na kilka miesiecy (nakładam co 7 dni)
POKAŻ KOMENTARZE (12)