Poznaj markę: Vis Plantis

W kosmetykach tej polskiej marki znajdziecie naprawdę zaskakujące składniki!
Małgorzata Machnicka / 29.01.2016 05:45

Vis Plantis to polska, nowoczesna i specjalistyczna marka, która za cel postawiła sobie przywrócenie i wzmocnienie fizjologicznej równowagi skóry. Za skutecznością tych kosmetyków stoją lata doświadczenia oraz sprawdzone naukowo rozwiązania. Kosmetolodzy marki wierzą, że to rośliny i zwierzęta podsuwają nam skuteczne, naturalne rozwiązania, sprawdzone przez tysiące lat ewolucji.


Chętnie wykorzystywanymi przez Vis Plantis produktami są popularny ostatnio jad żmii i filtrat śluz ślimaka, bławatek, kora dębu i olej bawełniany.

Co więcej, kosmetyki marki Vis Plantis mają bardzo przystępne ceny: za balsam do ciała zapłacimy mniej więcej 22 zł, za krem do twarzy niecałe 30 zł. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie wybrane przez nas produkty z oferty marki.

 

Więcej o markach kosmetycznych:

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/29.06.2018 10:14
Kupiłam balsam do ciała tej firmy w aptece (był przeceniony 9zł kosztował),skusiła mnie cena. Nie miałam lepszego balsamu.Jest fantastyczny,bardzo dobrze i szybko wchłania się.Doskonale nawilża i daje dużo przyjemności podczas smarowania.Prawie nie ma zapachu. Naprawdę polecam.
/10.03.2016 12:33
Ja też uważam, że te kosmetyki na bazie ślimaka są rewelacyjne, no i bardzo wydajne. Warto też przetestować sobie ich inne produkty jak np. Olejek arganowy do włosów wzbogacony olejkiem macadamia.
/30.01.2016 21:22
Polska firma Hean też ma krem żmijowy i drugi na bazie śluzu ślimaka .Są bardzo dobre.