Poznaj markę: John Masters Organics

Stawiaj na ekologię!
Małgorzata Machnicka / 21.01.2016 07:00
Po co używać sztucznych składników, skoro kosmetyki naturalne działają lepiej i są bezpieczniejsze dla środowiska? Na takie pytanie odpowiedziała sobie pochodząca ze Stanów Zjednoczonych marka John Masters Organics i stworzyła w pełni ekologiczną linię kosmetyków. Co więcej, kosmetyki te nie są testowane na zwierzętach. Marka wspierana jest przez PETA, z produktów zwierzęcych używany jest tylko miód i wosk pszczeli. W składzie nie znajdziemy sztucznych barwników, za to naturalne olejki eteryczne i inne składniki. Ponadto opakowania posiadają minimalne ilości atramentu, nadruki robione są w 100 % z makulatury. Czego chcieć więcej?

 

Kolorowe #odzywki do #włosów. #JohnMastersOrganics #JMO #organic #hair #conditioner #kolor #polysk #ecoinsta #naturalbeauty #pieknewlosy #blond #Black #brown #red

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika John Masters Organics Polska (@johnmastersorganics_polska)

Do grona wielbicieli produktów John Masters Organic należą m.in.: Ophra Winphrey, Sarah Jessica Parker, Sandra Bullock.  

Cechami wyróżniającymi kosmetyki John Masters Organic spośród innych produktów organicznych są przede wszystkim: ich profesjonalne działanie, piękne kompozycje zapachowe uzyskiwane z naturalnych olejków eterycznych oraz widoczne efekty pielęgnacyjne i oczyszczające. Zobaczcie wybrane przez nas najciekawsze produkty z oferty marki John Masters Organics.

Więcej o kosmetykach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)