Kontrowersyjna uroda panów

Jeśli jeszcze nie do końca oswoiliście się z kremami przeciwzmarszczkowymi dla panów, to pewnie zachwycą Was nowe trendy: pomadki, pedicure i puder do majtek w wersji „macho”…
/ 10.08.2011 07:57

Jeśli jeszcze nie do końca oswoiliście się z kremami przeciwzmarszczkowymi dla panów, to pewnie zachwycą Was nowe trendy: pomadki, pedicure i puder do majtek w wersji „macho”…

On całuśny
Na wybiegach mody męskiej na wiosnę 2012 w Mediolanie i Paryżu dało się zaobserwować dość wyraźny trend: szminkę na ustach! To dość drastyczne, przyznacie, mimo że sam makijaż dla mężczyzn nie jest zupełną nowością - Jean Paul Gaultier na przykład od dawna już oferuje konturówki do oczu, zaś nowa linia Recipe for Men oferuje trzy odcienie korektorów dla panów.

Tym razem jednak na twarze modeli wkradły się kolory zwykle kojarzone z makijażem damskim: biało-niebieskie i żółte usta uśmiechały się do pań, które pewnie same nie wiedziały co o tym wszystkim myśleć. Bo czy teraz mężczyzna ma zostawiać nam ślady na koszuli?

Fot. menbeauty, bellasugar.com

Jego boskie stopy

W Hollywood z kolei inny trend - gwiazdy płci teoretycznie brzydkiej próbują się upiększyć od stóp do głów i szokują kolorowym pedicure. Z lakierem w sandałach widziano m.in. wokalistę Seala oraz słynnego w Ameryce czempiona UFC (sztuki walki) Chucka Liddella. Na szczęście, nie są to jeszcze kolory cukierkowe, ale granat i czerń, bez kwiatowych zdobień i kryształków od Swarovskiego.

Fot. menbeauty, usmagazine.com

Puder… do majtek!

Żeby klejnoty były suche i pachnące! To nie żart. Balla Powder to nowy kosmetyk podbijający serca Amerykanów, a może i ich partnerek. Trzy rodzaje - klasyczna, bezzapachowa oraz dająca wrażenie chłodnych dreszczyków - wsypane do majtek mają ulżyć panom w stresach i klejącym dyskomforcie.

To nie jedyna marka produkująca intymne pudry dla mężczyzn i statystyki wskazują, że sprzedaż tych produktów podwaja się z każdym rokiem. Panowie są zadowoleni z dorosłej wersji talku dla dzieci, bo nie tylko daje ona komfort suchości, ale też dzięki sprayowi jest łatwa w zastosowaniu i łagodzi podrażnienia oraz zapobiega infekcjom.

Fot. menbeauty