POLECAMY

Jakie są efekty karboksyterapii? Zobacz zdjęcia „przed” i „po”!

Karboksyterapia pozwala zmniejszyć cellulit, rozstępy czy zmarszczki. Polega na nakłuciu skóry maleńkimi igłami, przez które wpuszcza się w tkankę skórną dwutlenek węgla. Jakie są efekty zabiegu? Zobacz na zdjęciach jak zmieniały się ciała pacjentek przed poddaniem się karboksyterapii i po niej!

Jakie są efekty karboksyterapii? Zobacz zdjęcia „przed” i „po”!
Przed karboksyterapią. Fot. Derma Plus
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (31)
/miesiąc temu
KARBOKSYTERAPIA jest bardzo efektywna, należy zrobić przynajmniej 3 zabiegi (np. twarzy, brzucha, pośladków, nóg, pleców, ramion czy piersi). Bardzo polecam. Koszt brzucha to 150 zł, twarzy z szyją 220 zł, ramiona 130 zł. Zabieg ten jest dobrym podkładem pod inne zabiegi, czy też jak ktoś się odchudza, czy ćwiczy. Karboksytoterapia działa prze rok, ale widać efekty. Sama już od kilku lat robię ją, zawsze kilka serii całego ciała. Drugi podbródek znika, nogi robią się gładkie bez cellulitu i tracą na objętości, brzuch staje się płaski, a bynajmniej dużo mniejszy, nawet z pleców znika tkanka tłuszczowa. Tylko trzeba pamiętać , aby pić dużo wody, w trakcie brania zabiegów, aby szybko usunąć z organizmu rozbity tłuszcz. Zabieg robi się z tygodniowymi przerwami. Jest to zabieg na utrzymanie sprężystości całego ciała, usunięcie tkanki tłuszczowej, twarz wolniej się starzeje , worki pod oczami znikają, chomiki i drugi podbródek też znika. Jest też bardzo dobry zabieg, dla tych co nie lubią ćwiczyć czy się odchudzać. POLECAM, warto. Nawet ostatnio usłyszałam w TV jak celebrytki mówiły, że lepiej wydać pieniądze na ten zabieg niż duże pieniądze a drogie kremy.
/2 miesiące temu
Jestem po 10 zabiegach karboksterapii na brzuch i efekty są dla mnie naprawdę rewelacyjne ! Zabieg praktycznie całkowicie zlikwidował mój cellulit wykonywałam go w Laser Delux w Łodzi polecam!
/7 miesięcy temu
Bardzo fajny zabieg! Ja uwielbiam go wykonywać, choć odczucia są średnie mówiąc delikatnie :) Ale robiłam na tkankę tłuszczową i po 12 zabiegach miałam -14cm! :O Zabieg wykonywałam we Wrocławiu w Ask Beauty, dlatego polecam wszystkim, którzy mają blisko :)
POKAŻ KOMENTARZE (28)