Być jak Eva Mendes

Znana i ubóstwiana aktorka o ognistym seksapilu i super ciele zdradza tajemnice swojej urody…

38-letnia aktorka, modelka i bożyszcze mężczyzn na całym świecie wielokrotnie znajdowała się na liście najpiękniejszych kobiet na świecie. Nic dziwnego, że udało jej się usidlić samego Ryana Goslinga, za którym wzdycha chyba cała żeńska połowa ludzkości.

Dobre rady Evy Mendes

Jak wyglądać tak świetnie na chwilę przed czterdziestką? Jak czarować boskim ciałem, które dalekie jest od wychudzenia i nie ma w sobie ani grama silikonu? Eva wydaje się być ekspertem w byciu kobietą i chętnie dzieli się swoimi sposobami na piękno…
 fot. usmagazine.com

 • Zaakceptuj swoją figurę – nie każdy może być szczupły jak Gisele albo mieć biust jak Christina Hendriks. Eva namawia, aby pokochać swoje kształty i pracować nad nimi aby wyglądały jak najlepiej – nie starać się zmieniać aby wyglądać jak ktoś inny.
 • Nie odchudzaj się – Eva Mendes w odróżnieniu od innych gwiazd Hollywoodu diet nie popiera. Zrównoważone, zdrowe odżywianie to według niej najlepsza recepta na piękne ciało. Jeśli chcesz trochę schudnąć - mówi aktorka – to ogranicz lekko porcje albo wyeliminuj czerwone mięso. Ogólnie im więcej różnych rzeczy jesz, tym lepiej wygląda twoja skóra…
 • A jeśli już, to detoks – raz na jakiś czas kilka dni poszczenia to według Mendes klucz do pięknego ciała. Ona sama wybiera oczyszczanie oparte na piciu tylko i wyłącznie koziego mleka oraz wody – ponoć wspaniale dodaje energii, oczyszcza organizm i sprawia, że skóra wygląda młodo i świeżo.
 • Chodź na spacery – ulubiona aktywność fizyczna aktorki łączy się z miłością – na spacery chodzi bowiem z ukochanym psem Hugo. Wśród przyrody, w szybkim tempie i ponoć zawsze w butach Reebok Easy Tone, które mobilizują mięśnie do pracy dzięki niestabilnej podeszwie, Eva Mendes czuje się lepiej niż na męczących sesjach jogging czy aerobiku.
 • Ćwicz jogę – aktorka stara się dwa razy w tygodniu wykonywać sesję jogi, która nie tylko zapewnia jej wspaniałe ciało ale też przywraca spokój umysłu.
 • Naucz się odmawiać sobie – Mendes przyznaje, że kocha czekoladę, ale jednocześnie zawsze pamięta o rozsądku. „Jak chcesz mieć super ciało, musisz odmówić sobie podwójnego mleka do kawy czy dodatkowego kawałka pizzy”. Jeśli ulegniesz – musisz poćwiczyć, rachunek jest prosty.
 • Dobre rady Evy Mendes

 • fot. prphotos.com

 • Odstresowuj się! Każdy musi znaleźć swój sposób na rozładowanie negatywnych emocji – dla Mendes to kąpiele w pianie i przebywanie z koleżankami, zwłaszcza w saunie. Aktorka potwierdza, że relaks i spędzenie trochę czasu z przyjaciółmi to niezbędny element dbania o siebie i swoje ciało.
 • Bądź z siebie dumna! Bardziej niż posiadanie właściwych kształtów we właściwych miejscach, trzeba mieć pewność siebie. Akceptując fakt, że pewnych rzeczy nie da się zmienić i będąc szczęśliwą z tego, co masz wyglądasz od razu o niebo lepiej.
 • Śmiej się – to wedle aktorki najlepsza recepta na zachowanie młodości: nie brać się zbyt poważnie i faktycznie śmiać się w głos z tego, z czego śmiać się lubimy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)