POLECAMY

Poznaj genialną metodę depilacji, która sprawdzi się jesienią

Zrób to teraz, by twoja skóra była piękna!
rok temu
Poznaj genialną metodę depilacji, która sprawdzi się jesienią fot. materiały prasowe
Chcesz mieć idealnie gładkie ciało bez konieczności częstej depilacji nóg i pach? To marzenie wielu kobiet. Co zrobić, by je spełnić? Postaw na depilację laserową, czyli metodę IPL. Jeśli masz wątpliwości, czy to właściwy czas, to podpowiadamy – jesień to najwłaściwszy czas. Dlaczego? Sprawdź!

Jesienny must-have

IPL to trwała i bezbolesna metoda depilacji. Jak to działa? Wystarczy, że usuniesz włoski maszynką do golenia, a następnie użyjesz urządzenia Braun Silk-expert IPL do laserowej depilacji. Światło lasera usypia włoski i osłabia ich ponowne odrastanie. Wystarczy kilka krótkich zabiegów (około 8-minutowych), by twoja skóra była piękna, gładka i bez włosków.

Dlaczego depilację IPL warto zacząć jesienią?

Jesień to idealny moment, by w końcu wykonać depilację laserową. Dlaczego akurat wtedy?
  • Jesienią pewnie masz więcej czasu. Długie wieczory możesz więc wykorzystać na chwilę dla siebie. Zaplanuj sobie w kalendarzu dzień, kiedy będziesz wykonywała depilację laserową (np. poniedziałek – początek tygodnia, to zawsze mnóstwo energii).
  • Jesteś już po urlopie. Październik to koniec urlopów. Twoja opalenizna powoli się pewnie rozjaśnia, więc światło lasera będzie dużo lepiej absorbowane przez włoski, które chcesz usunąć.
  • Twoja skóra jest zregenerowana. Opalenizna blednie, a skóra jest bardziej odżywiona i zregenerowania. To dlatego jesienią twoja skóra lepiej zareaguje na zabiegi.
  • Jest chłodniej. Jesienią z reguły nosimy długie spodnie, ciemne, grubsze rajstopy i raczej nie odsłaniamy skóry na promienie UV. I to właśnie to jest chyba najważniejszym argumentem, przemawiającym za zabiegiem IPL jesienią. Musisz wiedzieć, że po wykonaniu depilacji laserowej, skóry nie należy lepiej nie  wystawiać na słońce, co jesienią nie jest tak trudne, jak latem.

Braun Silk-expert IPL

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)