Apetyczne ciało na wakacje

Urlop tuż, tuż, a Ty wciąż nie jesteś zadowolona z tego, jak wyglądasz? Oto 3 rzeczy, które powinnaś wiedzieć, aby cieszyć się apetycznym wyglądem.
/ 19.06.2012 07:30

Delikatna opalenizna

W tym sezonie ciemna, brązowa opalenizna jest zdecydowanie passé. Dlatego naprawdę nie ma sensu smażyć się na słońcu i narażać na poparzenia. Żeby uzyskać piękny, złocisty koloryt skóry, wystarczy skorzystać z samoopalacza lub balsamu stopniowo opalającego. Warto zacząć go stosować kilka dni przed wyjazdem, żeby na plaży móc pochwalić się apetycznie wyglądającym ciałem.

W celu podtrzymania efektu regularnie wykonuj delikatny peeling całego ciała, codziennie stosuj balsam nawilżający i co kilka dni aplikuj samoopalacz. Dzięki temu twoja sztuczna opalenizna przez cały czas będzie wyglądała świeżo i naturalnie.

Jeśli chcesz użyć samoopalacza tuż przed wyjściem na plażę, sięgnij po taki z zawartością bronzera, który od razu nadaje skórze opalony odcień.
Tagi: sexy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/03.07.2012 16:06
A ja nie zwracam uwagi na ten trend bo jak jestem delikatnie opalona to zawsze wyglądam blado na zdjęciach, bardziej mi się podoba ciemna skóra ale tak bez przesady, żeby nie wyglądać sztucznie.