Małgorzata Rozenek przyśpieszacz opalania fot. ONS.pl

Małgorzaty Rozenek-Majdana używa przyspieszcza do opalania, który po 1h daje efekt wakacyjnej opalenizny

Małgorzata Rozenek-Majdan używa przyspieszacza do opalania Maui Babe Browning Lotion, który kosztuje ok. 144 zł i wystarcza na 2 miesiące regularnego stosowania.
Małgorzata Machnicka / 29.06.2020 08:08
Małgorzata Rozenek przyśpieszacz opalania fot. ONS.pl

Na jednym z ostatnich zdjęć na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, udało nam się zauważyć maleńką butelkę - kosmetyk (przewińcie do ostatniego zdjęcia), który towarzyszy gwieździe podczas kąpieli słonecznych (również wtedy, kiedy była w ciąży). To przyspieszacz opalania Maui Babe Browning Lotion za ok. 145 zł. Jak działa i gdzie go można kupić?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zalety balsamu Maui Babe Browning

Przyśpieszacz opalania to kosmetyk, który stymuluje proces tworzenia melaniny odpowiedzialnej za opaleniznę. Sprawia, że skóra nie tylko szybciej się opala, ale również zyskuje piękny, brzoskwiniowo-brązowy odcień. 

Balsam Maui Babe ma konsystencję lekkiego mleczka, które błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia na skórze żadnego lepkiego filmu. Dodatkowo ma wodoodporną formułę.

W swoim składzie zawiera aloes, olej z orzechów Kukui oraz wyciąg z rośliny Kona Coffee, które zapewniają głęboki, brązowy i jednocześnie naturalny odcień opalenizny. Dzięki obecności witaminy A, C i E mleczko nawilża i odżywia skórę oraz chroni ją przed działaniem wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem się. 

przyśpieszacz opalania Maui Babe opinie

Jak stosować Maui Babe Browning?

Należy pamiętać, by podczas pierwszego zastosowania, ekspozycja na słońce nie przekraczała 1h. Z każdym kolejnym użyciem, możesz wydłużać czas kąpieli słonecznych.

Przyspieszacz opalania rozprowadź równomiernie na całej skórze. Już po pierwszym zastosowaniu skóra zyska jednolity i bardzo naturalny kolor, bez żadnych smug i przebarwień (czym najczęściej grozi stosowanie samoopalaczy i balsamów brązujących). 

Uwaga! Balsam nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej - przed aplikacją Maui Babe Browning Lotion zastosuj krem z filtrami, dobrany do potrzeb skóry i karnacji. Dla najlepszych rezultatów, przyśpieszacz opalania nakładaj po każdej kąpieli czy suszeniu ręcznikiem. 

Balsam Maui Babe Browning kosztuje 144 złotych za butelkę o pojemności 236 ml. Jest dostępny w drogeriach online. Jedno opakowanie wystarczy na 2 miesiące regularnego stosowania. 

Więcej o kosmetykach:
Podkład wodny z Rossmanna jest idealny na lato!
Ten krem BB kryje lepiej niż podkład!