Pomadka Loreal No Obstacles nude matowa fot. Adobe Stock

Szminka w idealnym kolorze nude, na punkcie której oszalał Instagram

Szminka marki L'Oreal Paris pochodzi z limitowanej kolekcji i ma doskonały, pasujący do każdej karnacji, odcień nude. Niestety nie jest dostępna w żadnej drogerii, ale wiemy, gdzie kupisz ją najtaniej i nie zapłacisz za wysyłkę.
Edyta Liebert / 01.03.2020 05:55
Pomadka Loreal No Obstacles nude matowa fot. Adobe Stock

Pomadki marki L'Oreal od lat konkurują o palmie pierwszeństwa w drogeriach, bo mają piękne odcienie, komfortowe wykończenia i rozsądna cenę. Dostrzegłyśmy perełkę, która na pewno ci się spodoba.  

Zazwyczaj unikasz pomadek, bo nie masz chęci kontrolować wyglądu ust w ciągu dnia lub wychodzisz z założenia, ze wystarczy balsam lub błyszczyk? Tak, do niedawna też podpisałybyśmy się pod wyznaniem, ale kiedy zobaczyłyśmy tę szminkę na Instagramie, biłyśmy się w piersi. 

Szminka L'Oreal Paris Free The Nudes „No Obstacles” za 34 zł

Kolor 001 o nazwie No Obstacles pochodzi z limitowanej kolekcji serii Colo Riche Ultra Matte. O ile nie przyjaźnimy się za bardzo z matowymi pomadkami, bo jesteśmy zdania, że wysuszają usta, o tyle musimy zwrócić honor produktowi marki L'Oreal Paris.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sofia Ruutu (@sofiaruutu)

Międzynarodowe blogerki, Instagramerki, celebrytki i nastolatki zaczęły zachwalać szminkę w doskonałym kolorze nude, która ma wykończenie matowe, ale jednocześnie formułę pielęgnująca usta. Niezależnie od odcienia cery, karnacji - pomadka prezentowała się efektownie!

Szukałyśmy opinii Polek na temat tej pomadki oraz jej samej w sklepach - okazuje się że szminka jest niedostępna w popularnych drogeriach, a najtaniej można ją upolować (nie płacąc za przesyłkę) na Zalando w cenie 34 zł. 

Matowa Pomadka nude L'Oreal Paris

 Nowinki ze świata kosmetyków i promocje: