POLECAMY

Super Models by L`Oréal Paris

Zapraszamy na kolejną wyprawę za kulisy świata mody!
Super Models by L`Oréal Paris fot. FREE

Wielki finał programu „Supermodelki” zbliża się wielkimi krokami – w programie zostały już tylko cztery uczestniczki. Tym razem czeka ich niecodzienne wyzwanie – modelki będą uczestniczyły w podwodnej sesji zdjęciowej, którą przygotował dla nich fotograf Emil Biliński.

Wkrótce okaże się, że dziewczynom najwięcej trudności nie będzie przysparzać Emil, do którego niekonwencjonalnego podejścia modelki zdążyły się już częściowo przyzwyczaić, lecz właśnie woda.

Uczestniczki staną w oko w oko z panicznym lękiem przed zanurzeniem, a następnie w krótkim czasie będą zmuszone opanować umiejętność poruszania się pod wodą – jednak trzeba przyznać, że ostateczne efekty będą warte wszelkich podjętych wyrzeczeń! W programie pojawi się również gość specjalny - Oscar Smith, który jest właścicielem prestiżowego fitness klubu w Nowym Jorku i trenerem osobistym celebrites. Do klientek Oscara należy większość znanych supermodelek i gwiazd nowojorskiego świata mody. Tym razem z jego unikalnego systemu ćwiczeń fizycznych będą miały możliwość skorzystać uczestniczki programu „Supermodelki”.

Jak modelki poradziły sobie z najtrudniejszą sesją fotograficzną w programie? A także jak wyglądały najbardziej burzliwe obrady jurorów w historii programu i która z dziewczyn odpadnie tuż przed finałem? Dowiecie się oglądając program „Supermodelki”.UWAGA! Ruszyła strona internetowa programu SUPERMODELKI / SUPER MODELS by L'Oréal Paris!


W związku sukcesem programu SUPERMODELKI / SUPER MODELS by L'Oréal Paris ruszyła strona internetowa zrzeszająca miłośników telewizyjnego show o modelkach! Na www.programsupermodels.pl oraz www.sophisti.pl można zobaczyć m.in. zdjęcia uczestniczek programu, poznać jury oraz wyrazić swoją opinię na temat programu na forum.

Zobacz ostatni odcinek:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)