POLECAMY

Super Models: Wywiad z Jamesem Ransomem

Juror programu Super Models by L’Oreal Paris, scout w międzynarodowych agencjach modelek, podpowiada na kogo czeka jury
Super Models: Wywiad z Jamesem Ransomem
W jaki sposób kandydatka na modelkę powinna przygotować się do castingu?

Jeżeli posiada swoje portfolio powinna przynieść je ze sobą, polaroidowe zdjęcia również są dopuszczalne. Powinna być wypoczęta i wyglądać świeżo. Im mniej makijażu tym lepiej, chcę widzieć jej naturalne piękno. Obowiązkowo musi zabrać ze sobą buty na szpilkach, będzie musiała pokazać w jaki sposób się na nich porusza. Ubiór powinien być komfortowy, stylowy i dopasowany tak, aby można było zobaczyć figurę dziewczyny.

Jakie są idealne wymiary modelki?

Dużo zależy od proporcji, ale podstawą jest maksymalnie 90 cm w biodrach i minimum 175 cm wzrostu. Jednymi z najważniejszych elementów do zaistnienie w świecie mody są świetna agencja, bardzo dobry agent i kontakty w branży.

Na co będziesz zwracał szczególną uwagę jako juror programu?

Skoncentruję się na ocenie, która z dziewcząt najlepiej spełnia wymogi i posiada warunki, które pozwolą nam na wprowadzenie jej do świata modelingu jako nowej twarzy Super Model.

Jak wygląda Super Modelka?

Nie ma jednego konkretnego wyglądu dziewczyny, który mówi Ci, ze to właśnie ona jest Super Modelką. Na świecie jest całe mnóstwo pięknych dziewczyn. Moje doświadczenie w tej branży sprawia, że widzę taką kandydatkę lepiej niż inni. Możesz mi wierzyć, widzę i po prostu to wiem.

Jak wygląda życie modelki i jak się ono zmieni?

Życie modelki zmienia się diametralnie w dniu w którym rozpoczyna pracę w branży. Będzie dużo i często podróżować. Jej obowiązkiem będzie chodzenie na castingi, udział w pokazach mody. Wielogodzinne przymiarki staną się dla niej normą. Jednym z elementów pracy do którego będzie musiała przywyknąć będzie obecność ciągle to nowych i zmieniających się osób.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)