POLECAMY

Serum antyoksydacyjne - test

Te kosmetyki zawierają mieszanki składników dobranych tak, aby skutecznie radziły sobie z jak największą ilością wolnych rodników. Warto stosować je codziennie.

Ich stosowanie ma sens niezależnie od wieku. Kiedy skóra jest młoda i wszystko funkcjonuje w niej prawidłowo, ich działanie jest głównie prewencyjne. Zawarte w nich antyoksyndanty nie pozwalają, aby wolne rodniki dokonały w niej zbyt wielu zniszczeń. Natomiast w przypadku skóry, na której pojawiły się już ślady upływającego czasu, antyoksydanty będę nie tylko przeciwdziałać dalszym uszkodzeniom, ale także regenerować już istniejące. Dzięki nim skóra stanie się gładka i promienna.

Nawet jeśli twoja cera nie sprawia ci jeszcze problemów, przemyśl jej pielęgnację. Inwestycja w kosmetyki z antyoksydantami z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Antyoksydanty to związki chemiczne hamujące procesy rodnikowego utleniania, czyli chronią strukturę skóry przed uszkodzeniami. Istnieje kilka rodzajów wolnych rodników, m.in. tlenowe, hydroksylowe lub azotowe. Dlatego w serum najczęściej znajdują się koktajle antyoksydantów o szerokim spektrum działania. Dzięki temu mogą zapewnić skórze rzeczywiście skuteczną ochronę, np. witamina C neutralizuje wolne rodniki w środowisku wodnym, zaś witamina E jest skuteczna w środowisku lipidowym.


Testowały: Magda Błaszczak, Ola Czarnecka, Alicja Klarkowska, Marzena Płocka, Agata Warda.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 lata temu
ja polecam astaksantyne, to najmocniejszy antyoksydant, jak się ktoś uprze to można takie kremy znaleźć :)
/6 lat temu
polecam serum z antyoksydantami bu, tu macie recenzje: wieczniemloda.com/serum-olejek-antyoksydacyjny-granat-eko-cq10-biochemia-urody-serum-z-antyoksydantami-recenzja-1755/ a, i jest tansze niz te tutaj :]
/8 lat temu
bo miały być sera antyoksydacyjne, a większośc koło antyoksydantów nawet nie stała...
POKAŻ KOMENTARZE (1)