Sekret pięknej skóry

Piękna skóra i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Z tego powodu sięgamy po sprawdzone kosmetyki i stosujemy zbilansowaną dietę, aby w codziennym jadłospisie znalazły się odpowiednie witaminy i minerały.
/ 26.05.2013 12:55

Piękna skóra i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Z tego powodu sięgamy po sprawdzone kosmetyki i stosujemy zbilansowaną dietę, aby w codziennym jadłospisie znalazły się odpowiednie witaminy i minerały.

Sekret pięknej skóry

fot. materiały prasowe

Stosowanie kosmetyków dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb skóry to podstawa. Istotna jest także odpowiednia dieta, bogata w niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze. Aby mieć piękną, zdrową skórę oraz mocne, błyszczące włosy nie wystarczy zewnętrzna pielęgnacja, równie ważne jest to, co dostarczamy naszemu organizmowi od wewnątrz. Bywają takie momenty, gdy mimo zbilansowanej diety i stosowania dobrych kosmetyków cera staje szara i pozbawiona blasku. Dzieje się tak, gdy dopada nas stres, jesteśmy niewyspanie lub witaminy i minerały dostarczane wraz z pożywieniem słabo się wchłaniają. Warto zatem oprócz kosmetyków i zdrowego jadłospisu włączyć przyjmowanie suplementów diety, które uzupełnią niedobory i pozwolą cieszyć się pięknym wyglądem niezależnie od sytuacji.

Jak działa Capivit?

W dbaniu o skórę bardzo istotnym czynnikiem jest wzbogacenie diety o odpowiednie witaminy, minerały i składniki odżywcze. Te zawarte w preparatach Capivit docierają do głębokich warstw skóry i dzięki temu stanowią doskonałe uzupełnienie działania kosmetyków stosowanych od zewnątrz. Przyjmowanie preparatów, zróżnicowana dieta i korzystanie z tradycyjnych kosmetyków to gwarancja zdrowego i młodego wyglądu skóry. Z tego względu przyjmowanie preparatów Capivit powinno stać się częścią codziennego rytuału dbania o piękną skórę.

Capivit A+E Forte System

Suplement diety o działaniu ukierunkowanym na zapewnienie skórze młodego i zdrowego wyglądu dzięki zawartości witamin A i E. Witamina A odpowiada za zdrowy wygląd skóry, a witamina E zapobiega jej starzeniu się. Capivit A+E Forte System to preparat uzupełniający braki tych witamin w codziennej diecie. Stosowany codziennie rano wraz z tradycyjnymi kosmetykami daje maksymalny efekt pielęgnacji skóry.

Capivit Total Action

Preparat dostarcza komórkom skóry, włosów i paznokci aktywne składniki: witaminę A, E, biotynę, wyciąg ze skrzypu polnego i miedź. Składniki te pomagają zachować zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapewniają prawidłową pigmentację, pozytywnie wpływając na koloryt skóry i włosów oraz zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Suplement działa od wewnątrz i stanowi doskonałe uzupełnienie kosmetyków stosowanych zewnętrznie. Wyrób w sobie nawyk zażywania kapsułek Capivit Total Action każdego ranka!

Capivit Hydro Control

Suplement diety zawierający składniki niezbędne do uzyskania gładkiej, elastycznej i sprężystej skóry. Bogaty w kompleks witamin A i E  – dwóch podstawowych i ważnych witamin decydujących o prawidłowym przebiegu procesów życiowych skóry, które zapewniają jej zdrowy wygląd i dobrą kondycję. Wzbogacony dodatkowo w olej z nasion ogórecznika zawierający kwas γ-linolenowy, który przyczynia się do utrzymania prawidłowej struktury komórek skóry i jej elastyczności.

Redakcja poleca

REKLAMA