POLECAMY

Pudry unoszące włosy u nasady

Jak w sytuacji awaryjnej szybko unieść przyklapnięte włosy? Z pomocą przyjdą pudry unoszące włosy u nasady. Oto ich przegląd!
Pudry unoszące włosy u nasady to doskonały sposób na wystylizowanie włosów wtedy, kiedy nie mamy na to czasu. Kosmetyki te potrafią momentalnie zwiększyć objętość naszej fryzury, utrwalić ją i odświeżyć po całym dniu nadając efekt matowości. Jak prawidłowo aplikować puder do włosów? Wystarczy lekko go wstrząsnąć, nanieść na dłonie, po czym wmasować w skórę głowy. Dla lepszego efektu można nałożyć też odrobinę produktu bezpośrednio na włosy i wmasować go w nie. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić z jego ilością. Włosy wtedy staną się sztywne i oporne na modelowanie. Na rynku znajdziecie zarówno pudry z linii profesjonalnych jak i komercyjnych. Oto kilka godnych waszej uwagi!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Używam tylko Batiste. Mój fryzjer polecił by takich rzeczy szukać w sklepach dla profesjonalistów. A, że jest tani: http://trena.pl/pasty-kremy-woski/4066-batiste-xxl-plumping-powder-puder-do-stylizacji-wloso-5g-5010724527894.html?search_query=puder+do+wlosow&results=11 to nie ma lepszej rekomendacji ;)
/3 lata temu
Taft jest ok, jeżeli chodzi o Indole to najlepsze są do koloru. Polecam te, które też dobrze dbają o włosy i jeszcze nadają koloru: http://lewatywa-shop.pl/lewatywa/tags/INDOLA-henkel-color
/3 lata temu
Polecam INDOLE lub też TAFT zielony jest bardzo dobry ! :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)