POLECAMY

Siła platyny pod oczy od La Prairie

Ekskluzywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa skóry wokół oczu, poznaj jej moc!
Siła platyny pod oczy od La Prairie fot. serwis prasowy

Skóra oczu najbardziej narażona

Widoczne oznaki upływającego czasu oraz niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i stresu zauważalne są zwłaszcza na delikatnej i cienkiej skórze wokół oczu. Wraz z wiekiem, ze względu na degenerację włókien kolagenu, skóra szczególnie w tych okolicach traci elastyczność i staje się jeszcze cieńsza.

La Prairie na ratunek

La Prairie sięga więc po siłę platyny! tworząc Cellular Eye Essence Platinum Rare. To wyjątkowe serum łączy w sobie intensywne i natychmiastowe przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające, liftingujące i nawilżające działanie, gwarantując spektakularny efekt odmłodzenia spojrzenia.

Zbawienna moc platyny

Kluczowym składnikiem wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju Kolekcji Platynowej jest Czysta Koloidalna Platyna, która dzięki zdolnościom do efektywnej odbudowy i stymulacji funkcji skóry, przywraca jej młodzieńczy wygląd. Rozjaśnia i napina, widocznie opóźniając procesy i niwelując oznaki starzenia.
Cellular Eye Essence Platinum Rare od La Prairie

Jak stosować?

Serum można stosować rano i wieczorem  na okolice dolnej i górnej powieki oraz  obszar pomiędzy brwiami. Za pomocą pipety  zakończonej metalową, chłodzącą kulką  można wykonać masaż.


Cellular Eye Essence Platinum Rare, cena: 1367 zł / 15 ml
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)