Cellular Eye Essence Platinum Rare La Prairie fot. serwis prasowy

Platynowe serum pod oczy La Prairie

Ekskluzywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa skóry wokół oczu, poznaj jej moc!
Izabela Bielecka-Gnaś / 19.09.2014 05:31
Cellular Eye Essence Platinum Rare La Prairie fot. serwis prasowy

Skóra oczu najbardziej narażona

Widoczne oznaki upływającego czasu oraz niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i stresu zauważalne są zwłaszcza na delikatnej i cienkiej skórze wokół oczu. Wraz z wiekiem, ze względu na degenerację włókien kolagenu, skóra szczególnie w tych okolicach traci elastyczność i staje się jeszcze cieńsza.

La Prairie na ratunek

La Prairie sięga więc po siłę platyny! tworząc Cellular Eye Essence Platinum Rare. To wyjątkowe serum łączy w sobie intensywne i natychmiastowe przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające, liftingujące i nawilżające działanie, gwarantując spektakularny efekt odmłodzenia spojrzenia.

Zbawienna moc platyny

Kluczowym składnikiem wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju Kolekcji Platynowej jest Czysta Koloidalna Platyna, która dzięki zdolnościom do efektywnej odbudowy i stymulacji funkcji skóry, przywraca jej młodzieńczy wygląd. Rozjaśnia i napina, widocznie opóźniając procesy i niwelując oznaki starzenia.
Cellular Eye Essence Platinum Rare od La Prairie

Jak stosować?

Serum można stosować rano i wieczorem  na okolice dolnej i górnej powieki oraz  obszar pomiędzy brwiami. Za pomocą pipety  zakończonej metalową, chłodzącą kulką  można wykonać masaż.


Cellular Eye Essence Platinum Rare, cena: 1367 zł / 15 ml
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)