POLECAMY

Nowy lakier Garnier Fructis Style

Na rynku pojawił się pierwszy lakier do włosów z bambusem — Elastic Power Fix! To nowość od Garnier.
Nowy lakier Garnier Fructis Style fot. Dział prasowy Garnier

Dla wielu kobiet lakier do włosów to kosmetyk, którego używają codziennie, aby utrwalić fryzurę. Dlatego też wymagania stawiane temu produktowi są niezwykle wysokie. Przede wszystkim dobry lakier powinien utrwalać fryzurę, zachować jej elastyczność i nie sklejać włosów.

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentek firma Garnier stworzyła pierwszy lakier do włosów z bambusem! Roślina ta słynie ze swojej elastyczności, rzadko kiedy się łamie.

Formuła lakierów Elastic Power Fix zawiera silnie utrwalającą żywicę, która nie skleja, ani nie usztywnia włosów.

Ponadto opakowanie zaprojektowano w taki sposób, aby wspomagało działanie formuły. Mikrodyfuzor zapewnia ultralekkie rozpylanie, dzięki czemu kosmetyk natychmiast zespala się z włosem i nie wysycha.

W serii Elastic Power Fix znajdziemy 5 produktów. Trzy z nich podzielone są ze względu na poziom utrwalenia: Extra, Ultra lub Mega. Z kolei pozostałe dwa dostosowane są do rodzaju włosów. Do farbowanych nadaje się lakier zawierający filtr UV, który utrwali i przedłuży blask koloru. Natomiast specjalnie dla włosów cienkich stworzono lakier, który doda im objętości.

Wysoką jakość kosmetyków z pewnością doceniła izraelska piękność - Bar Rafaeli. Modelka reklamuje bowiem nowe produkty Fructis Style.

Lakiery Elastic Power Fix kosztują 14 zł

Chcesz kupić lakier z serii Fructis Style, ale nie wiesz, czy jest dobry? Zapytaj na www.uroda.pl!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
kiepski