POLECAMY

WOW! Zupełnie nowe zastosowania kosmetyków do pielęgnacji!

Będziesz zaskoczona!
WOW! Zupełnie nowe zastosowania kosmetyków do pielęgnacji! fot. FREE/kolaż Polki.pl
Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się trafi na kosmetyczny bubel. Nawet jeśli kosztował niewiele często szkoda jest go wyrzucić. Zawsze można go oddać mamie lub koleżance, może u nich sprawdzi się lepiej. Można też spróbować wykorzystać go zupełnie inaczej niż jest pierwotnie do tego przeznaczony. Zobaczcie nasze sposoby na kosmetyczne buble!

Nowe zastosowania kosmetyków do pielęgnacji:

  • Ostatnio kupiona odżywka lub maska do włosów zupełnie się nie sprawdza? Wykorzystaj ją jako... krem do golenia. Włoski staną się o wiele bardziej miękkie niż po zwykłej piance, dzięki czemu nie podrażnisz skóry.
  • Kupiłaś krem pod oczy, który nie robi absolutnie nic? Gwarantujemy, że sprawdzi się jako odżywka do skórek i paznokci!
  • Jedwab jedwabiowi nie równy. Niektóre z nich mogą nadmiernie obciążać włosy. Jeśli zdarzyło Ci się kupić taki produkt wykorzystaj go jako krem na mocno przesuszoną skórę łokci, pięt i kolan.
  • Krem do twarzy, który zupełnie nie sprawdza się na Twojej cerze możesz wykorzystać jako serum na zniszczone końcówki.
  • Lakier do włosów, nawet ten najzwyklejszy, sprawdzi się jako kosmetyk, który zdyscyplinuje brwi - spryskaj nim szczoteczkę do brwi i dopiero później je rozczesz.
  • Balsam do ust możesz wykorzystać jako odżywkę do rzęs - musisz jednak zwrócić uwagę czy pomadka nie zawiera składników drażniących oczy.

Więcej naszych porad i trików:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)