Nowe kosmetyki w styczniu

Co ciekawego będzie można kupić w styczniu? Zobacz!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/02.09.2014 14:00
Witam! Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat peelingu chemicznego S-Peel marki Purles, na którym miałam okazję pracować. Działanie tego peelingu oparte jest właściwościach przeciwtrądzikowych i regulujących wydzielanie sebum 3 składników preparatu: kwasu salicylowego, kwasu pirogronowego i retinolu. Składniki te również świetnie sprawdzają się w przypadku cer dojrzałych, które wymagają ujednolicenia struktury skóry i uaktywnienia procesów naprawczych skóry, a tym samym odwrócenia procesów starzenia się skóry. Zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu są szybkie (nie jest wymagana neutralizacja, a intensywność zabiegu regulujemy liczbą nakładanych warstw), przyjemne na klienta (uczucie pieczenia towarzyszące zabiegowi szybko przemija) oraz przede wszystkim skuteczne (o czym świadczy wiele zadowolonych klientów, którzy wracają na kolejne zabiegi). Serdecznie polecamy, Gabinet Dermavip Katowice
/20.08.2014 13:39
Wszystkim polecam peelingi chemiczne marki Purles, efekty widać już po pierwszych zabiegach z ich użyciem ! Przystępna cena i wysoka jakość produktu sprawiają że marka Purles zyskuje coraz więcej zwolenników, jestem dumna posiadając je w swojej ofercie. Klientki są bardzo zadowolone z efektów dlatego też szczerze mogę polecić je każdemu !
/08.01.2014 12:51
Kaczuszka jest super. Już biegnę ją kupić i nie mogę się doczekać kąpieli :). Kto pisze te artykuły??!! Szanowne panie redaktorki, w Nowym Roku życzę Wam lepszych pomysłow na artykuł. W przeciwnym razie zmieńcie zawód.
POKAŻ KOMENTARZE (2)