Nowa kolekcja do makijażu AVON

Czy można udoskonalić najlepiej sprzedającą się szminkę czy cienie do powiek? Tylko światowy autorytet w dziedzinie koloru mógł podjąć to wyzwanie. Wysoki poziom ekspertyzy, wykorzystanie najnowocześniejszych światowych technologii i zamiłowanie do piękna sprawiły, że światło dzienne ujrzała nowa kolekcja do makijażu AVON.
/ 29.07.2013 11:38

Czy można udoskonalić najlepiej sprzedającą się szminkę czy cienie do powiek? Tylko światowy autorytet w dziedzinie koloru mógł podjąć to wyzwanie. Wysoki poziom ekspertyzy, wykorzystanie najnowocześniejszych światowych technologii i zamiłowanie do piękna sprawiły, że światło dzienne ujrzała nowa kolekcja do makijażu AVON. 

Nowa kolekcja do makijażu AVON

fot. Avon

Ambasadorkami nowej kolekcji do makijażu AVON zostały aż trzy gwiazdy: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska i Edyta Herbuś. Wszystkie pokochały nowe produkty za ich jeszcze bardziej nasycone kolory i wyjątkową trwałość. 

Tak intensywne odcienie można było uzyskać dzięki innowacyjnej technologii TRUE COLOR. Jej zastosowanie sprawiło, że pigmenty zamknięte w żelowej kapsułce uwalniają się podczas aplikacji nowych kosmetykówi w trakcie noszenia. Pozwoliło to uzyskać efekt mocnego i trwałego koloru. 

Nowe cienie do powiek w bardzo intensywnych kolorach nie obsypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Komfort noszenia przez cały dzień zapewniła dodatkowo ich jedwabista formuła. Natomiast wyjątkowo soczyste kolory szminek sprawiają, że usta wyglądają piękniej niż kiedykolwiek.

Nowa kolekcja do makijażu AVON

fot. Avon

Nie zamieniłabym szminki Ultra Color Rich na żadną inną. Dzięki maksymalnie nasyconym kolorom i bogatej palecie kolorów mogę czuć się seksownie w każdej sytuacji - zdradziła Edyta Herbuś.

Nowe błyszczyki wzmocnione ultrablaskiem, sprawiają z kolei, że usta są dodatkowo nawilżone i miękkie. Joanna Koroniewska uznała je za swój nr 1. Doceniła fakt, że nie tylko nadają ustom blask i głęboki kolor, ale także to, że rewelacyjnie się rozprowadzają.

Zaskakują także cienie do powiek. Te z nowej kolekcji nakłada się wyjątkowo szybko. Wystarczy już jedna warstwa, by w pełni pokryć powiekę wybranym kolorem. Dodatkowym ułatwieniem jest numeracja poszczególnych kolorów w opakowaniach poczwórnych. To podpowiedź, jaka jest najbardziej właściwa kolejność aplikacji.

Nowa kolekcja do makijażu AVONNowa kolekcja do makijażu AVON

fot. Avon

Jako aktorka często zmieniam swój look. Poczwórne cienie w palecie z numeracją są do tego idealne - mogą stworzyć nieskończoną liczbę barwnych kombinacji bez wysiłku – pochwaliła się Małgorzata Socha.

Wszystkie produkty z nowej kolekcji AVON zyskały jeszcze bogatsze palety kolorystyczne. Szminka Ultra Colour ma obecnie aż 35 odcieni, a ultralśniący błyszczyk i cienie do powiek – 16 odcieni. A wszystko to w nowych opakowaniach, którym nadano bardziej nowoczesny, kwadratowy kształt. Obecne wyglądają na jeszcze bardziej smukłe i minimalistyczne.  

Nowa kolekcja do makijażu AVON jest doceniona nie tylko przez gwiazdy. W swojej codziennej pracy wykorzystują ją także makijażyści. Jedną z takich osób jest Hanna Knopińska-Grzenkowicz, prowadząca wideo bloga o wizażu i własny program na antenie TLC. Jej zachwyt nową kolekcją sprawił, że została oficjalną makijażystką i ekspertem od wizażu AVON.