Mgiełki do ciała - 11 najładniejszych zapachów

Zobaczcie, które zapachy polecamy
Karolina Kalinowska / 23.06.2016 07:18

Latem dobrze zrezygnować z ciężkich perfum i zastąpić je lżejszymi mgiełkami do ciała, które dodatkowo odświeżą i nawilżą skórę.

Jak używać mgiełki do ciała?

Te perfumowane kosmetyki do ciała mają najczęściej owocowe i kwiatowe zapachy. Musicie pamiętać, że są mniej trwałe niż wody toaletowe i perfumowane. Jednak dzięki temu możecie używać ich, kiedy tylko macie na to ochotą - bardzo ciężko z nimi przesadzić.

Mgiełki do ciała są niezastąpione, w podroży i na plaży. W podroży, zagwarantują błyskawiczne odświeżenia. Zaś używając ich na plaży, nie będziecie musiały martwić się o słoneczne przebarwienia, które mogą powstać po zastosowaniu produktów z alkoholem.

Przydatny trik! Jeżeli chcecie, żeby mgiełka dodatkowo chłodziła, trzymajcie ją w lodówce.

Więcej kosmetycznych hitów:

Jak skompletować idealną kosmetyczkę na na lato 2016?
Czy mają szansę zastąpić tradycyjne podkłady?
Kosmetyki, które dają spektakularne efekty

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.03.2018 20:28
Odkąd natrafiłam na nawilżającą mgiełkę do ciała Hydro Care od Bielendy jestem nią zachwycona. Często stosuję ją po treningach i w letnie dni, gdy szybko potrzebuję odświeżenia. Zostawia na ciele wspaniały kokosowo - aloesowy zapach <3.
/02.09.2016 08:03
Osobiście wolę bezzapachowe, taką wodę termalną, ale ostatnio wpadła mi w ręce pachnąca (bardzo delikatnie) i nawilżająca Efektimy. Dołączę ją do kolekcji ulubionych.
/02.07.2015 07:29
Mgiełki do ciała są idealne na wakacje :) Kocham je!!!