POLECAMY

Macademian Girl - Rajski Ptak

Zobacz najnowszy look w stylu Macademian Girl
Macademian Girl - Rajski Ptak fot. Piotr Leczkowski / foto-gramy.pl

 
Często spotykam się z porównaniami do 'rajskiego ptaka' i muszę przyznać, że są bardzo trafne ;) Nie tylko uwielbiam nasycone barwy, ale także nietypowe aplikacje z piór czy równie 'pierzaste' ozdoby we włosach.  Im bardziej szalone tym lepiej! Zatem nic dziwnego, że ostatnio moim faworytem w garderobie jest ta bajecznie kolorowa sukienka nadrukiem pawich piór. Płaszcz w odcieniu pomidorowej czerwieni pięknie eksponuje jej wzór, dzięki czemu całość aż tryska kolorem!
 

 
Kwiat we włosach, świetnie wygląda nie tylko do rozpuszczonej fryzury, ale także jak tutaj – do koczka na czubku głowy. Do tego sutaszowe kolczyki i efekt jest zupełnie jakbyśmy zagubili się na egzotycznej wyspie, bo od razu robi się cieplej.
 

 
Elementem, który wnosi do zestawu nutkę elegancji są rajstopy przypominające koronkowe pończochy - w tropikach raczej by się nie sprawdziły, ale za to tutaj są idealne.
 


Produkty polecane do stworzenia fryzury Macademian Girl:

Linia Wellaflex Maksymalne Utrwalenie
Linia zapewnia maksymalnie wysoki poziom utrwalenia przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności i naturalnej miękkości włosów do 24 godzin.

Rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z linii: 14,99 zł

Więcej najmodniejszych stylizacji w sieci znajdziecie na blogu Macademian Girl!

Autor zdjęć Macademian Girl: Piotr Leczkowski / foto-gramy.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)