POLECAMY

Macademian Girl - Jaskrawy blask i zwariowane akcesoria

Zobaczcie całą stylizację!
Macademian Girl - Jaskrawy blask i zwariowane akcesoria fot. Krzysztof Adamek Photography
 
Jesienią często wybieram neony. Nic mnie tak nie rozwesela jak odrobina jaskrawego blasku i zwariowane akcesoria. No może jeszcze równie skutecznie działa porcja budyniu czekoladowego i oglądanie ulubionych komedii romantycznych, ale nawet to ma swój limit przydatności. Zresztą takie metody wolę oszczędzać na grudniowe wieczory w domu - w końcu jeszcze cała zima przede mną ;)  Jestem zwolenniczką charakterystycznego color-blocking, czyli nieustraszonego mieszania wyrazistych kolorów na zasadzie kontrastów. Ten zestaw to wybuchowa mieszanka malinowego, różu oraz fioletu z elementami neonowej żółci.
 

 
Etniczne buty oraz metalizujące, lustrzane okulary nadają mu nieoczywistego charakteru.


 
To jednak nie koniec atrakcji. Zwariowane fryzury to mój konik i nie byłabym sobą gdybym nie wykombinowała czegoś szalonego na głowie! Z boku zakręciłam sobie uroczego rogalika, który sprawia, że look ma także nieco humorystyczny charakter!
 

 
 Jeśli dodać do tego opaskę-spodek i transparentne kolczyki, od razu wiadomo, że dzień w takim zestawie nie może być nudny!

Produkty polecane do stworzenia fryzury Macademian Girl:

Linia Wellaflex Stylizacja i Odnowa
Linia pomaga w regeneracji widocznych uszkodzeń włosów, sprawiając, że stają się gładsze i bardziej podatne na stylizację.

Rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z linii: 14,99 zł

Więcej najmodniejszych stylizacji w sieci znajdziecie na blogu Macademian Girl!

Autor zdjęć Macademian Girl: Krzysztof Adamek Photography
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)