Poznaj wyniki testu kosmetyków Lirene AGE reGENeration!

Poznaj opinię naszych czytelniczek na temat kremów Lirene AGE reGENeration 30+ na dzień, Lirene AGE reGENeration 30+ na noc oraz Lirene AGE re-GENeration 50+
Poznaj wyniki testu kosmetyków Lirene AGE reGENeration! fot. serwis prasowy Lirene
Nowe, innowacyjne kremy Lirene pozwalają w dużym stopniu kontrolować proces starzenia się skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna i wygląda młodziej. 
 
Składniki aktywne zawarte w kremach aktywują geny młodości, odpowiedzialne za redukcję zmarszczek, odnowę komórkową. Jednocześnie geny wywołujące negatywne zjawiska w komórkach skóry, takie jak stres oksydacyjny czy procesy mikrozapaleń, ulegają radykalnemu wyciszeniu.
Test na stronie Polki.pl cieszył się dużym zainteresowaniem naszych użytkowniczek. Do przetestowania produktów marki Lirene wybraliśmy 91 dziewczyn oraz 86 mam użytkowniczek. Dziewczyny oraz ich mamy miały szansę wypróbować kosmetyki marki Lirene oraz ocenić ich skuteczność.

Poznajmy opinię użytkowniczek na temat kremu Lirene AGE reGENeration 30+ na dzień

Wszystkie dziewczyny, czyli 100% testerek pochwaliło krem Lirene AGE reGENeration 30+ na dzień za jego świetną konsystencję i doskonałe wchłanianie się w skórę. Aż 98% testerek pozytywnie oceniła zapach kosmetyku. Zdecydowana większość przebadanych kobiet zauważyła widoczne zmiany w swoim wyglądzie. 9 na 10 testerek potwierdziło, że dzięki Lirene AGE reGENeration ich skóra wygląda młodziej, jest świetnie zmatowiona, elastyczna, gładka, aksamitna w dotyku i przede wszystkim odpowiednio nawilżona. Podobnie, bo aż 86% dziewczyn zauważyło mniejszą ilość zmarszczek. Większość przyznała też, że krem idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż. To rewelacyjne wyniki!

A jak użytkowniczki oceniły Lirene AGE reGENeration 30+ na noc?

Dziewczyny, testujące krem Lirene AGE reGENeration 30+ na noc były zadowolone z kosmetyku. Testerki jednogłośnie uznały, że krem się dobrze wchłania. Prawie wszystkie użytkowniczki zauważyły, że po użyciu kosmetyku, skóra była wyraźnie wygładzona, aksamitna, nawilżona, świetnie odżywiona, a wszelkie oznaki zmęczenia czy przesuszenie zostały zredukowane. Zdecydowana większość użytkowniczek oceniła zapach kremu jako przyjemny. Ponad 90% dziewczyn potwierdziło, że krem zmniejszył widoczność zmarszczek! Wynik Lirene AGE reGENeration 30+ na noc również pozytywnie zachwyca! 

A oto opinie mam testerek, które oceniały krem Lirene AGE reGENeration 50+

Wszystkie testerki-mamy uznały, że krem Lirene AGE reGENeration 50+ dobrze się wchłania i ma przyjemny zapach. Ponad 98% przyznało, że krem zlikwidował uczucie suchości skóry. Aż 84 testerki-mamy zauważyły, że po zastosowaniu kosmetyku skóra była wyraźnie napięta – tak samo dobrze jak po zabiegu liftingu. Dodatkowo skóra stała się bardziej elastyczna, jędrna, wygładzona, nawilżona i odżywiona, dzięki czemu wyglądała młodziej. 71 badanych kobiet dostrzegło mniej zmarszczek.  To naprawdę fenomenalny wynik!
 
*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 91 użytkowniczek serwisu polki.pl w dniach 01.06.2015 - 28.06.2015 r.
** Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 91 użytkowniczek serwisu polki.pl w dniach 01.06.2015 - 28.06.2015 r.
*** Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 86 użytkowniczek serwisu polki.pl w dniach 01.06.2015 - 28.06.2015 r.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)