POLECAMY

Poznaj markę: Peter Thomas Roth

Te kosmetyki działają jak wizyta w dobrym salonie kosmetycznym.

Peter Thomas Roth założył swoją markę w 1993 roku, w oparciu o korzyści z łagodzących i leczniczych zabiegów, wykonywanych w węgierskich ośrodkach spa (które były w posiadaniu jego rodziny). Pomimo uznania dla dawnych metod, Peter dąży do ich udoskonalania poprzez  najbardziej innowacyjne składniki i współczesne technologie pielęgnacji skóry, pragnąc stworzyć jeszcze bardziej efektywne zabiegi pielęgnacyjne!

 

Las mascarillas más cuquísimas del mundo! Me encanta que vendan estas mini tallas en Sephora para poder probarlas! #Sephora #peterthomasroth #mask

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika luciacastells🎀 (@luciacastells)

Fascynacja pielęgnacją skóry Petera Thomasa Rotha zrodziła się z jego własnych poszukiwań efektywnych rozwiązań jego osobistych problemów ze skórą. Początkowo jego największym zmartwieniem był trądzik a później oznaki starzenia się skóry. Bodźcem do jego zainteresowań było zatem pragnienie znalezienia najlepszych rozwiązań do walki z niedoskonałościami skóry, oznakami jej starzenia się oraz negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Misją Rotha jest łączenie skutecznych składników z najnowszą technologią.

Co sam o sobie mówi Peter Thomas Roth? "Moja rodzina, prowadząca w XIX wieku uzdrowiska na Węgrzech, jest źródłem mojej inspiracji, którą połączyłem z XX wiecznymi składnikami i technologiami, aby stworzyć kompletną gamę do pielęgnacji skóry. Stosuję wysoko skoncentrowane składniki z całego świata, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty dla nieskazitelnej, świetlistej, promiennej i zauważalnie młodszej skóry".

Peter nie uznaje skrótów w badaniach i procesach opracowywania zaawansowanych produktów w swoim laboratorium i własnej produkcji. Nieustannie podróżuje po świecie w poszukiwaniu najdoskonalszych składników, w celu tworzenia produktów najwyższej jakości. Kosmetyki marki Peter Thomas Roth dostępne są na wyłączność w perfumeriach Sephora. Miałyście już okazję przetestować te kosmetyki?

Więcej o markach kosmetycznych:

Poznaj markę: It's skinPoznaj markę: DavinesPoznaj markę: John Master Organics

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)