POLECAMY

Kosmetyki na słońce - nasze typy

Kosmetyki na słońce nie ograniczają się tylko do kremów do opalania. W tej grupie znajdziecie też wiele innych produktów, które odpowiadają za ochronę i pielęgnację ciała wystawionego na działanie słońca. Zobaczcie nasze typy!
Wśród kosmetyków na słońce, które naszym zdaniem, nie powinny ujść waszej uwadze znajdują się: balsamy przygotowujące skórę do opalania, delikatne mgiełki chłodzące i kojące po opalaniu, balsamy rozświetlające opaleniznę, szampony z filtrami i ochronne spraye do włosów, balsamy zapewniające ratunek oparzonej słońcem skórze oraz kremy ochronne, które nie wymagają długiego wklepywania. Co jeszcze znalazło się w naszym zestawieniu? Zobaczcie wszystkie nasze typy!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
Do ciała zawsze używam kosmetyków soraya z filtrami. Najczęściej stosuję filtr 20 - 30. Buźkę mam bardzo wrażliwą, więc na nią nakładam krem spf30 z nieco wyższej półki(dermika hypoalergica).
/4 lata temu
Ja do ochrony przed promieniami słonecznymi stosuję kosmetyki Soraya, krem ochronny do twarzy z filtrem 25 nakładam latem zamiast kremu na dzień. Kremy dla dzieci sa doskonałe, delikatna skóra jest chroniona idealnie, nawet jeżeli dzieci moczą sie w basenie.
/4 lata temu
A moim typem jest Sun Care 50 Floslek - blokada na cały dzień.
POKAŻ KOMENTARZE (2)