POLECAMY

Klorane Kuracja przeciwko wypadającym włosom

Zawiera aktywny kompleks chinina - kofeina
Klorane Kuracja przeciwko wypadającym włosom fot. serwis prasowy
Klorane Kuracja przeciwko wypadającym włosom zawiera unikalne połączenie chininy i kofeiny - dzięki temu jej skuteczność wzrosła aż 10 razy!

Chinina pozyskiwana jest przez kory chinowca czerwonego (Cinchona pubescens Vahl). Wyciąg z chinowca ma silne właściwości wzmacniające. Laboratoria Pierre Fabre jako jedyne wytwarzają linię produktów przeciw wypadaniu włosów, w której wyciąg z chinowca jest podstawową substancją aktywną. Sprzyjając mikrokrążeniu w cebulkach włosów, wyciąg z chininy optymalizuje wymianę w brodawkach skórnych, tym samym przyczyniając się do stymulacji wzrostu włosów.
 
Z kolei kofeina stymuluje działanie na proliferację komórek mieszków włosowych in vitro, wpływa ochronnie na komórki brodawek skórnych i poprawia mikrokrążenie w cebulkach włosów.
 
Oprócz aktywnego kompleksu chininowo-kofeinowy, Kuracja Klorane zawiera koncentrat witamin, który wzmacnia włókno włosa: alfa-pinen (stymuluje wzrost włosa), witaminę PP (źródło energii dla włosów), witaminę B5 (daje łodydze włosa wytrzymałość i siłę).
 
Kurację przeciwko wypadającym włosom Klorane należy stosować 2-3 razy w tygodniu przez 6 tygodni, najlepiej przed snem, na czystą skórę głowy i na włosy suche lub wilgotne.
 
cena: 100 ml – ok. 140 zł (w aptekach od marca 2012)
 

Czy warto kupić ten kosmetyk? Zapytaj na uroda.pl>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)