Jesienny styling w wersji push-up

Wietrzne, deszczowe dni … i czapka na głowie. Czy nasza wymarzona fryzura to wytrzyma? Jak sprawić, by nasze włosy nabrały większej objętości? Co zrobić by taki efekt zatrzymać na dłużej?
/ 22.10.2010 08:33

Wietrzne, deszczowe dni … i czapka na głowie. Czy nasza wymarzona fryzura to wytrzyma? Jak sprawić, by nasze włosy nabrały większej objętości? Co zrobić by taki efekt zatrzymać na dłużej?

 

Jesienią nasze włosy szybciej się przetłuszczają – wiadomo często chronimy się przed zimnem zakładając czapkę. W ten sposób nasza fryzura wydaje się być „oklapnięta”, a my zastanawiamy się gdzie popełniłyśmy błąd… Na pewno nie jest to zakładanie ciepłego nakrycia na głowę… Może warto poszukać innego rozwiązania?

 

Zwiększamy objętość…
Możemy zainwestować w linię kosmetyków przeznaczoną do zwiększenia objętości naszych włosów lub wybrać jeden, konkretny produkt, który spełni nasze oczekiwania. Dużą popularnością cieszą się pianki do włosów . Nic dziwnego skoro profesjonalna pianka nie tylko doda Twoim włosom objętości, ale także utrwali taki stan na dłużej … Jeśli masz wątpliwości w wyborze najlepiej zapytaj o to swojego fryzjera – on zna Twoje włosy i wie, czego potrzebują!

Zatrzymujemy ten efekt na dłużej…

…czyli dbamy i pielęgnujemy nasze włosy. Jeśli Twoje włosy wymagają codziennego mycia, staraj się poświęcić im czas. Susząc je, pamiętaj aby robić to głową w dół. Możesz także przeczesywać partie włosów palcami, co dodatkowo je napuszy. Dla zwiększenia efektu i utrzymania go na dłużej użyj pianki do włosów. Powietrze „płynące” z suszarki powinno być chłodne. Ciepłe przyspiesza proces przetłuszczania się skóry, co powoduje „opadanie” fryzury.

Pamiętaj także o prostej zasadzie wybieraj kosmetyki, które nie tylko dobrze stylizują, ale również pielęgnują Twoje włosy – dodatkowo je odżywią i nawilżą.

Brocato poleca :
Swell Volume Full Body Gel Mousse - Żel-pianka intensywnie zwiększająca objętość
Kosmetyk, który „nadyma” włosy, przez co dodaje fryzurze objętości. Wyjątkowa formuła Brocato opiera się na harmonijnym połączeniu protein hybrydowych. Została zaprojektowana tak, aby włosy zyskały pełny wygląd, jednocześnie utrzymując połysk, objętość i sprężystość przez cały dzień. Plusem kosmetyku jest jego konsystencja, która sprawia że jest bardzo wydajny. Pianka dodatkowo nawilża i odżywa włosy.