POLECAMY

Przyszłość jest złota - w nowej kampaniii J'adore Dior

J'adore podąża w stronę nowych horyzontów, jak zwykle z Charlize Theron!
Przyszłość jest złota - w nowej kampaniii J'adore Dior fot. serwis prasowy Dior

Powrót do Wersalu

W latach 2000 J’adore podbił serca kobiet, podobnie jak jego film reklamowy, w którym na pokazie w Wersalu Charlize Theron spotyka się z Marylin Monroe, Grace Kelly i Marlena Dietrich.

Ciąg dalszy nastąpił

W 2014 reżyser Jean-Baptiste Mondino, kontynuuje swoją historię od miejsca, w którym zakończył się poprzedni odcinek. Charlize znów stawia kroki na parkiecie Galerii Lustrzanej Wersalu.

Nowy spot reklamowy J'adore DiorPrzyszłość jest złota

Choć Wersal, pełen przepychu, jest ikoną samą w sobie to nie można wiecznie żyć przeszłością, J’adore wybiera przyszłość! Dlatego Charlize wspina się w zmysłowy, przypominający striptiz sposób, po jedwabnej szarfie, niby akrobatka i pnie się ku przyszłości. Po tym gwałtownym epizodzie o ogromnym natężeniu zmysłów następuje wizualny wstrząs. Ze szczytu migotliwej kopuły rozciąga się widok na miejski nieskończony pejzaż.

Świat zmienił oblicze

Jeszcze wczoraj Wersal skupiał wszystkie talenty, przyciągał siłą oddziaływania. Dziś dawny świat oświetla drogę do nowych terytoriów. Można być w Dubaju albo w Szanghaju, albo jeszcze w innym miejscu. Nie ma to już znaczenia. O tym przypomina najnowszy spot perfum - klasycznych, które podążają z duchem czasu!
J'adore Dior
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)