POLECAMY

Head&shoulders dla niej i dla niego

Mężczyźni i kobiety mają różne problemy włosami i skórą głowy. Dlatego marka head&shoulders stworzyła dwa nowe szampony – dla niej i dla niego.
Head&shoulders dla niej i dla niego fot. serwis prasowy

Kobiety dbają o włosy bardzo intensywnie: czesanie, stylizacja, farbowanie mogą doprowadzić do pogorszenia stanu skóry głowy, osłabienia włosów i ich wypadania. Z kolei mężczyźni zazwyczaj pielęgnują włosy w stopniu niewystarczającym lub robią to w sposób nieprawidłowy. W przypadku obu płci może to doprowadzić do problemu wypadania włosów. Ponadto naukowcy head&shoulders odkryli, że spowodowane przez łupież drapanie negatywnie wpływa na kondycję włosów i może wzmagać ich łamliwość.

Head&shoulders przeciw wypadaniu włosów dla kobiet zawiera z jednej strony specjalnie opracowaną formułę, zapewniającą pielęgnację
i ochronę włosów, z drugiej zaś przeciwłupieżowy kompleks ActiZinc, który poprawia stan skóry głowy. Szampon charakteryzuje się największą zawartością składników pielęgnacyjnych i odżywczych spośród wszystkich szamponów tej marki. Zastosowana w nim unikalna technologia SCCS (Smart Care and Conditioning System), będąca specjalną kombinacją składników pielęgnacyjnych i odżywczych, pomaga zredukować uszkodzenia, mogące doprowadzić do wypadania włosów. Składniki te zostały połączone tak, by zapewnić włosom odpowiednią pielęgnację i odbudować naturalną warstwę ochronną skóry głowy.

Z kolei head&shoulders przeciwko wypadaniu włosów dla mężczyzn z kompleksem ActiZinc skutecznie redukuje łupież i swędzenie podrażnionej skóry głowy. A także charakteryzuje się zapachem, który z pewnością spodoba się mężczyźnie.


head&shoulders przeciw wypadaniu włosów dla niej: 200ml – 11,99 zł, 400ml – 17,99 zł.

head&shoulders przeciw wypadaniu włosów dla niego: 200ml – 11,99 zł, 400ml – 17,99 zł.

Czy warto kupić szampon head&shoulders? Pytaj i radź na uroda.plSKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)