POLECAMY

To ona zostanie nową twarzą zapachu Angel Thierry’ego Muglera

Thierry Mugler, wybrał córkę swojej dawnej muzy. Sprawdź o kim mowa!
To ona zostanie nową twarzą zapachu Angel Thierry’ego Muglera fot. serwis prasowy/kolaż Polki.pl
Już od lipca 2014 nową ikoną zapachu Angel Thierry’ego Muglera zostanie  Georgia May Jagger - córka Micka Jaggera i Jerry Hall.

Zachwyciła świat

Olśniewająca, wschodząca gwiazda świata mody i beauty, piękność o ponętnych ustach, Georgia May Jagger, została uznana za ikonę stylu już w wieku 22 lat, zachwycając wszystkie największe światowe magazyny mody: brytyjski i amerykański Vogue, Harper’s Bazaar, Dazed and Confused, I.D., Purple, LOVE i W Magazine, to tylko niektóre z nich.
Georgia May Jagger

Jak historia rodzinna

Wybór Georgii May Jagger, który daje początek nowej erze w legendzie Angel, zdaje się być oczywisty… już jej matka, Jerry Hall była blisko związana z marką: modelka w pokazach Thierry’ego Muglera, była również symbolem i muzą zapachu ANGEL w latach 1995-1997.

Ma to po rodzicach

Po Jerry Hall, Georgia May odziedziczyła urodę i urok. Od ojca, Micka Jaggera, przejęła bez wątpienia rockowy zmysł, którego teraz dodaje zapachowi Angel. Tak jak niegdyś Angel zapach-ikona wywrócił do góry nogami ugruntowane kody perfumiarstwa, tak dziś Georgia May Jagger, wkracza do świata zapachu w naturalnym, sexy, rockowym stylu. Jak mówi Georgia:
Angel jest bardzo bliski mojemu dzieciństwu, wciąż niezmiennie mnie fascynuje. To bardzo emocjonujące uczucie, zostać nowa twarzą Angel… 19 lat po mojej mamie!

Zapach Angel

Angel to kultowy zapach, który powstał w 1992 roku.  Jego woń to delikatne maliny polane złotym akcentem miodu przechodzą w ton subtelnego jaśminu i orzeźwiającej bergamotki. Potem w parze idzie słodka wanilia ze zmysłową czekoladą, dołącza się bursztynowy karmel a to wszystko przyprawione jest odrobiną egzotycznej paczuli.  
Angel Eau Sucree
W maju będzie dostępny w limitowanej edycji  Angel Eau Sucree, w perfumeriach Sehora,
cena: 255 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)