Podkład jak Double Wear za 20 zł w Rossmannie fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Efekt jak Double Wear Estee Lauder za 20 zł? Taki podkład kupisz w Rossmannie

Podkład Maybelline Super Stay 24h działa jak filtr z Instagrama i jest konkurencją dla marek takich, jak Dior czy Estee Lauder. Kupisz go za ok. 20 zł w promocji w Rossmannie.
Edyta Liebert / 25.05.2020 09:05
Podkład jak Double Wear za 20 zł w Rossmannie fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Osławiony Estee Lauder Double Wear Light ma godnego sobie przeciwnika. Instagramowiczki i blogerki są zachwycone produktem od Maybelline!

Podkład Maybeline Super Stay 24h w Rossmannie

Trudna noc, wymagający świetnego wyglądu dzień, impreza czy ważne wydarzenie - wtedy sięgamy po długotrwały podkład, który zakryje niedoskonałości, będzie świetnie współgrał ze skórą tworząc niemal niewidoczny, naturalny filtr jak z Instagrama. Okazuje się, że wszystkie warunki spełnia podkład Maybelline Super Stay 24h, który kupisz na promocji w Rossmannie.

Podkład Maybelline Super Stay24h - 010 IVORY

Według relacji blogerek podkład Maybelline śmiało może konkurować z droższymi, kosztującymi powyżej 100 zł produktami, takimi jak Estee Lauder Double Wear Light czy Dior Forever. Cena regularna podkładu Super Stay 24h to ok. 45 zł.

Wspaniale utrzymuje się na skórze, mam cerę mieszaną i sprawdził się podczas wesela! Mam jasną karnację i wybrałam numer Ivory 010, ale musiałam użyć broznera, bo kolor jest naprawdę jasny - opinia Instagramowiczki.

Producent zapewnia, że podkład daje perfekcyjne krycie oraz idealne, satynowe wykończenie. Przez cały dzień produkt wygląda dosłownie jak chwilę po nałożeniu. Kolor podkładu nie zmienia się od momentu aplikacji: nie ulega blednięciu, zapewniając świeży i niezmieniony wygląd twarzy przez wiele godzin. 

Jedynym mankamentem, na który wskazują użytkowniczki, jest kolorystyka podkładu - odcienie wpadają w zbyt pomarańczowe lub różowe tony. Niemniej jednak produkt jest godny przetestowania.

Kosmetyczne promocje, których nie powinnaś przeoczyć:
Podkręcający, pogrubiający i rozdzielający rzęsy tusz za 7 zł? Kupisz go w Rossmannie
Najlepszy puder bananowych kupisz teraz w Rossmannie za 5 zł. „Jest świetny. Wydajny i pięknie matuje”
To najlepszy korektor rozświetlający pod oczy. Teraz kupisz go na wyprzedaży w Rossmannie za 15 zł

Tagi: podkład