Estee Lauder, Idealist Even Skintone Illuminator, serum, przebarwienia fot. serwis prasowy

Estee Lauder Idealist Even Skintone Illuminator

Natychmiastowe rozświetlenie skóry i wyrównanie jej kolorytu w zaledwie dwa tygodnie to potrafi nowe serum Estee Lauder.
/ 12.09.2011 11:35
Estee Lauder, Idealist Even Skintone Illuminator, serum, przebarwienia fot. serwis prasowy

Piękna i świetlista cera w dwa tygodnie? Czemu nie! Estee Lauder Idealist Even Skintone Illuminator - nowe serum marki ma za zadanie zniwelować zaczerwienienia, przebarwienia, plamy po trądziku oraz plamy posłoneczne w czternaście dni. A efekt rozświetlenia widoczny jest od razu po nałożeniu kosmetyku na twarz. Wystarczy, ze systematycznie - rano i wieczorem, nałożysz serum na oczyszczonej skórze przed nałożeniem kremu.

Estee Lauder Idealist Even Skintone Illuminator to skuteczne, a jednocześnie delikatne, beztłuszczowe serum, które zostało stworzone w oparciu o wyjątkową Technologię Triple-Optic, aby natychmiast rozświetlić skórę, zapewniając jej błyskawicznie promienny wygląd. Serum zawiera również wyjątkową Technologię CorrectTone, silny kompleks o potrójnym działaniu, składający się z bardzo skutecznych składników zwalczających przebarwienia, silnych przeciwutleniaczy oraz kojących substancji zapobiegających podrażnieniom, aby zwalczać wszystkie podstawowe oznaki nierównomierego kolorytu.

W Technologii CorrectTone znaleźć można:

    •    Bardzo skuteczne składniki zwalczające przebarwienia w tym zoptymalizowaną mieszankę molekuł Glukozaminy-DP (specyficzne dla linii Idealist połączenie glukozaminy z Dimethoxytolyl Propylresorcinol), Witaminę C oraz Ekstrakty Roślinne, które działają delikatnie i szybko, pomagając zniwelować widoczność ciemnych plam powstałych w wyniku nadmiernej akumulacji pigmentu.

    •    Silne przeciwutleniacze  zawierające Ekstrakt z Otrębów Ryżowych oraz Witaminę E pomagają zapobiegać nawrotom niedoskonałości i nierównomiernemu kolorytowi.

    •    Kojące substancje zapobiegające podrażnieniom, takie jak Lukrecja i Gencjana, minimalizują widoczne podrażnienia, które mogą powodować zaczerwienienia i plamy i przyczyniać się do powstawania ciemnych plam w przyszłości.


ceny: ok. 290 zł/30 ml i ok. 420 zł/50 ml