POLECAMY

Czerwone usta - klasyka na jesień

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, dlatego głównym trendem na jesień 2014 są czerwone usta. Już teraz koniecznie zaopatrzcie się w czerwoną szminkę! Aby pomóc wam w jej wyborze, przygotowałyśmy ich zestawienie.
W sezonie jesień-zima 2014/2015 pomadkom w kolorach pomarańczowym i koralowym dajemy odpocząć i sięgamy po czerwoną klasykę zarówno w dziennym jak i wieczorowym makijażu. Za dnia delikatnie wklepujemy czerwoną szminkę opuszką palca w usta, a wieczorem nakładamy na nie bezpośrednio, podkreślając ich kształt. Co bardzo ważne - przy czerwieni ust musimy zadbać o nieskazitelnie gładką cerę! Przypominamy także, że do czerwonych ust perfekcyjnie pasuje czarna kreska na powiece - to ponadczasowy duet, który sprawdzi się w każdej sytuacji! W naszym przeglądzie znajdziecie pomadki w 3 odcieniach czerwieni: w głębokiej, winnej czerwieni, ciepłej czerwieni oraz czerwone wpadające w mocny róż. Te kolory to absolutne hity!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
Najlepeij klasycznie haha :D Ja mam kilka szminek, i uważam, że to najdroższe wcale nie są wiele lepsze od niektórych tanich (allinside.pl). Serio ;) btw czerwony to mój ulubiony kolor haha
/3 lata temu
Tak czerwień Bell jest cudowna, lubię też Royal Mat za piękne matowe wykończenie:)
/3 lata temu
Klasyczna pomadka Bell to nieprzemijająca moda. Hit, Hitów i mimo że Bell wprowadził wiele nowość to jednak do niej zawsze wracam.